Reklama

Reklama

Krawczyk nie widział synów od pięciu miesięcy?!

​Aneta jeszcze niedawno drżała o zdrowie swoich bliźniaków. Dziś jest szczęśliwa, bo synowie wspaniale się rozwijają. Już mówią: mama. Słowa tata podobno nie znają.

Październikowe południe. W jednym z osiedlowych parków młoda kobieta spaceruje z dwoma bliźniakami. Nagle jeden z nich podbiega do stada gołębi i próbuje je schwytać. Ta radosna trójka to Aneta Zając (30) z 1,5 - rocznymi synami Michałem i Robertem. Aż trudno uwierzyć, że chłopcy mają problemy ze zdrowiem.

"Michał i Robert rzeczywiście wymagają stałej rehabilitacji. Na szczęście szybko nadrabiają zaległości względem rówieśników. Są bardzo żywiołowi, wszędzie ich pełno. A ostatnio po raz pierwszy powiedzieli słowo: mama" - mówi "Na Żywo" znajoma Zając.

Reklama

Po odejściu Mikołaja Krawczyka (31) do Agnieszki Włodarczyk aktorce było trudno udźwignąć ciężar samotnego macierzyństwa. Dziś, po roku od tej traumy, znakomicie radzi sobie w roli samotnej mamy, a chłopcy są dla niej źródłem radości i wzruszeń.

Aneta nigdy nie zapomni dnia, w którym po raz pierwszy usłyszała słowo "mama". "Opowiadała nam o tym ze łzami w oczach" - mówi jej koleżanka z serialu "Pierwsza miłość". Kiedy chłopcy powiedzą słowo "tata"?

Według informacji tygodnika Mikołaj nie dość, że nie pojawił się na chrzcie synów, bo oklaskiwał swą ukochaną na pikniku w USA, to nie widział ich już od pięciu miesięcy.

"Nie odwiedza, nie telefonuje, by usłyszeć ich głos. Dzieci na pewno już go nie pamiętają, a słowo tata jest dla nich abstrakcją" - twierdzi znajoma Anety. Ku radości bliskich, aktorka już nie rozpacza po rozstaniu. Powoli harmonizuje swój świat, ma coraz więcej zdjęć do serialu "Pierwsza miłość", wzięła udział w sesji do kalendarza, z którego dochód przekazany będzie na cel charytatywny.

Spokój zakłóca jej myśl - co odpowie swoim dzieciom, gdy pewnego dnia zapytają ją: "Gdzie jest nasz tata?". Dobrze wie, że deficyt ojcowskich uczuć może mieć dla nich poważne konsekwencje.

"Chłopcy wychowywani bez męskiego wzorca odznaczają się niższym poczuciem wartości, a w życiu dorosłym mają problemy z wchodzeniem w relacje" - tłumaczy psycholog Joanna Zdrojewska. Bliscy Anety nie tracą nadziei, że Mikołaj pewnego dnia przypomni sobie o tym, że jest ojcem.

Karolina Karska

41/2012

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Aneta Zając | Mikołaj Krawczyk | dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy