Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kożuchowska spotka się z księżną Kate!

W lipcu księżna Kate (35 l.) i książę William (35 l.) przyjadą do Polski z oficjalną wizytą. W gronie szczęśliwców, którzy spotkają się z tą słynną parą znalazła się Małgorzata Kożuchowska (46 l.)! Aktorka jest ponoć wniebowzięta z tego powodu!

Bez wątpienia wizyta Kate i Williama będzie olbrzymim medialnym wydarzeniem w naszym kraju. 

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej spotkają się m.in. z Andrzejem Dudą i jego małżonką w Pałacu Prezydenckim. 

Na wieczór przewidziany jest wystawny bankiet, w którym wezmą udział najznamienitsze osobistości ze świata polityki i kultury. 

Na liście gości znalazła się także Małgorzata Kożuchowska, co nie powinno dziwić. W końcu nie tak dawno prezydent odznaczył ją Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za "wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej". 

Teraz swym odznaczeniem będzie mogła pochwalić się samej księżnej Kate! Aktorka jest ponoć bardzo szczęśliwa, że pozna tak wyjątkowe osoby!

Reklama

"Małgosia bardzo lubi i szanuje brytyjską rodziną królewską. Spotkanie z Kate i Williamem to dla niej wielki zaszczyt. Nie każdy przecież ma taką okazję, bo z książęcą parą spotykają się tylko największe osobistości" – mówi "Faktowi" znajoma aktorki. 

W Biurze Prasowym Kancerlaii Prezydenta RP nie chciano na razie zdradzać żadnych szczegółów wizyty. Nieoficjalnie dziennikarze tabloidu dowiedzieli się jednak, że nikt nie miał wątpliwości co do tego, że Małgorzata powinna poznać się z księżną! 

"Małgorzata Kożuchowska to obecnie jedna z największych i najbardziej lubianych polskich aktorek, do tego jest kobietą z klasą. Nikt nie miał wątpliwości co do tego, by ją zaprosić" - usłyszeli dziennikarze gazety.

Opowie Kate o tym, w jaki sposób uśmiercono jej serialową Hankę w "M jak miłość"? To na pewno rozbawiłoby księżną!


Dowiedz się więcej na temat: Kożuchowska | Kate Middletom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje