Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Korzeniowski został ojcem

W środę, 5 stycznia, na świat przyszedł synek Roberta Korzeniowskiego i jego obecnej partnerki, Magdaleny Kłys. Były sportowiec nie posiada się ze szczęścia.

Dzisiejszy "Super Express" informuje, że synek Roberta Korzeniowskiego (43 l.) - Franciszek Ksawery - przyszedł na świat 5 stycznia w jednym z warszawskich szpitali.

Reklama

"Urodził mi się syn. Jest zdrowy, waży 3,5 kg i mierzy 53 cm. Jestem bardzo szczęśliwy. Dzieją się po prostu piękne rzeczy. Ważniejsze niż wszystko inne" - powiedział szczęśliwy Korzeniowski w rozmowie z gazetą.

Szczęście Roberta tłumi z pewnością jego sprawa rozwodowa z Agnieszką Korzeniowską. Ostatnio wyznał, że zależy mu, by rozwód został przeprowadzony jak najszybciej. Nie chce jednak już rozmawiać o tym z prasą:

""Nie chcę prowadzić dialogu z żoną przez media. O takich sprawach powinno się rozmawiać w cztery oczy, mając na uwadze wagę sytuacji. Takie publiczne wypowiedzi z jej strony mogą być tylko szkodliwe dla naszych dzieci i przyszłych relacji" - powiedział "Super Expressowi".

Tymczasem Agnieszka Korzeniowska wciąż nie może pogodzić się z odejściem męża:

"Mam prawo czuć się wykorzystana. (...) nadal mam w sobie uczucie zranienia przez bliską osobę. Wiem, że i tak jesteśmy ze sobą złączeni do końca życia, bo mamy wspólne dzieci, ale wybaczyć drugiej osobie ból, jaki zadała, to jest bardzo trudne" - wyznała.

Dowiedz się więcej na temat: Robert Korzeniowski | dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje