Reklama
Reklama

Korwin-Piotrowska i Kin krytykują Jakóbiaka

Karolina Korwin-Piotrowska i Tomasz Kin w bardzo niepochlebny sposób wyrazili się o internetowym programie młodego dziennikarza...

"20m2 Łukasza" ma formę talk-show, a rozmowy z gwiazdami Łukasz Jakóbiak przeprowadza w swojej kawalerce, rejestrując je dwoma telefonami komórkowymi. Osoba prowadzącego nie przypadła jednak Korwin-Piotrowskiej do gustu...

"Ten program nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem" - stwierdziła w "Maglu towarzyskim", podkreślając, że 28-latek "do show się nie przygotowuje, nie robi żadnego researchu, a pytania zadaje z głowy".

Celebrytce wtórował jej współprowadzący Tomasz Kin: "Żenujący, jest straszny tak, że bolą zęby. Masakra" - krytykował jeszcze ostrzej.

Reklama

Na serię oskarżeń zareagował sam Jakóbiak, określając Korwin "drugą Sarą May". Jednocześnie podziękował jej za darmową reklamę. "Ściskam w pasie najmocniej jak potrafię" - dodał.

Wygląda na to, że Karolina doczekała się kolejnego wroga. Czekamy na ciąg dalszy - znając Korwin, nie pozostawi sprawy bez komentarza. Czy poszło o to, że Jakóbiak nie chciał  jej w swojej kawalerce?

Dr Pomponik diagnozuje u obu kliniczne za-parcie na szkło!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Korwin-Piotrowska | Łukasz Jakóbiak
Reklama
Reklama
Reklama