Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Koroniewska i Dowbor wystąpią razem

W połowie sierpnia Joanna Koroniewska (34 l.) i Maciek Dowbor (34 l.) poprowadzą razem imprezę w jednym ze śląskich centrów handlowych. Czy to oznacza, że do siebie wrócili?

Tych, którzy kibicują związkowi pary i liczą, że aktorka i prezenter się zejdą, musimy na razie rozczarować: ich współpraca to czysto zawodowa decyzja - donosi "Flesz". Z informacji magazynu wynika, że nieprawdziwe są również plotki, iż Koroniewska i Dowbor znów razem zamieszkali.

Spekulacje podsycał fakt, iż wielokrotnie widywano Maćka wychodzącego z domu Joanny bardzo późnym wieczorem. Ich znajoma tłumaczy jednak, że jako przykładny ojciec Dowbor zjawia się u byłej ukochanej, by... uśpić ich wspólną córeczkę, trzyletnią Janinkę.

Reklama

Co nie zmienia faktu, że prezenter wciąż nie może zapomnieć o swojej dawnej miłości. "Maciek dużo przemyślał i doszedł do wniosku, że Joasia i Janka to jego jedyna rodzina, najważniejsze osoby w jego życiu. Ten skok w bok, paradoksalnie, pozwolił mu dojrzeć jako mężczyźnie" - zdradziła znajoma Koroniewskiej.

Nie da się ukryć, że od czasu rozstania w trudnych chwilach Dowbor zawsze staje na wysokości zadania: wzorowo zajął się Janinką i jej mamą po wypadku, jakiemu uległa aktorka na planie "M jak Miłość". Podobno Koroniewska zaczyna to doceniać.

Czy w ten sposób, swoją solidnością i niezawodnością, prezenter utoruje sobie drogę z powrotem do serca ukochanej? Uważacie, że zasługuje na kolejną szansę?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | Maciek Dowbor | impreza | występ | Maciej Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama