Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Koniec spekulacji!? Tyle lat ma naprawdę Małgosia Rozenek-Majdan!?

Małgosia Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan oferowała ostatnio milion osobie, która udowodni, że nie urodziła się 1 czerwca 1978 roku. Wygląda na to, że kandydat się znalazł.

Na temat wieku Rozenek od lat krążą prawdziwe legendy. Celebrytka wielokrotnie odmawiała podania wieku. Sama wprawdzie pokazała kiedyś w mediach społecznościowych swój dowód, jednak z przerobioną datą urodzenia.

Reklama

Teraz do sieci trafiła kolejna propozycja dokumentu, z którego wynika, że "perfekcyjna" Małgosia urodziła się 1 czerwca 1969 roku i ma 49 lat.

"Po profesjonalnej analizie jednego ze zdjęć udało się wyjaśnić zagadkę wieku Pani Małgosi. Myślę, że czas zakończyć spór i spekulacje na ten temat. Tak jak zapowiedziałem, dzisiaj publikuję dowód, który jest nie do podważenia! Pozostało jedynie jedno pytanie: co z moim milionem?" - pyta użytkownik coffeewriter, który podjął się rozszyfrowania wieku "młodziutkiej Małgosi" przy użyciu specjalnego programu.

Choć odczyt może być nie do końca dokładny (fotomontaż, zwykły mem), zaznacza, że liczą się dobre chęci, poza tym "każdy ma tyle lat, na ile się czuje".

"Nie musi więc być miliona, może być pół!" - żartuje.

Niestety, Małgosia nie ustosunkowała się do kolejnej wersji swojej metryki. Jedyne, co zrobiła, to zablokowała użytkownika.

Wygląda na 49 lat?

***


Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Małgonia Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje