Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Komorowski buduje prawdziwą rezydencję! "Buda Ruska zmienia się nie do poznania"

U Bronisława i Anny Komorowskich wielkie zmiany. Tacy to pożyją...

Po wyprowadzce z Pałacu Prezydenckiego Bronisław Komorowski wraz z małżonką musieli wprowadzić się do cudzego mieszkania, gdyż swoje wynajęli długoterminowo, licząc zapewne na drugą kadencję i kolejne pięć lat w pałacu.

Reklama

Potem pojawiły się informacje, że kupili kolejny luksusowy apartament z widokiem na Wisłę. 

Czyżby jednak nie planowali osiadać tam na stałe? Okazuje się bowiem, że zabrali się także za remont słynnej daczy w Budzie Ruskiej. 

"Super Express" zamieścił zdjęcia z placu budowy. Po drewnianym domku nie ma już śladu. Na jego miejscu powstaje prawdziwy piętrowy dwór! 

"Na daczy Bronisława Komorowskiego w Budzie Ruskiej praca wre: stary budynek został zburzony, a na jego miejscu stanął reprezentacyjny pałac! – Prezydent stara się zrobić dom na imieniny żony Anny, 26 lipca" - zdradza informator tabloidu.

Dziennikarze brukowca nie byliby sobą, gdyby nie zaczęli się martwić o finanse Komorowskiego. Oficjalnie Komorowski dostaje 9 tysięcy złotych emerytury, a jego żona nie pracuje. 

"Czy skromna emerytura w wysokości ponad 9 tys. zł miesięcznie wystarczy, żeby wybudować luksusową rezydencję? Nie ma wyjścia, bo wiadomo już, że Bronisław Komorowski nie wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego, gdzie jako europoseł mógłby zarabiać nawet ponad 30 tys. zł" - czytamy.


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bronisław Komorowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama