Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kolberger ponownie walczy z chorobą

"Nowotwór powrócił po raz trzeci" - donosi jeden z magazynów.

Aktor Krzysztof Kolberger (58 l.) po raz pierwszy do walki z chorobą stanął szesnaście lat temu. Mimo że lekarze dawali mu tylko pięć procent szans na przeżycie, on nie tracił nadziei...

Reklama

"Ani przez chwilę nie dopuszczałem do siebie myśli, że pierwsza operacja się nie uda. Chociaż, paradoksalnie, byłem przygotowany na wszystko, także na przegraną. Obie ewentualności przyjmowałem ze spokojem" - mówił w jednym z wywiadów.

Pierwsze starcie z chorobą wygrał, jednak w 2006 roku nowotwór zaatakował ponownie. Komórki rakowe przeniosły się na nerki i trzustkę. Przeszedł kolejną operację, która zmusiła go do zmiany stylu życia. Największą podporą w walce z chorobą było i jest życzliwe otoczenie: "Siłę dają mi ludzie, którzy są wokół mnie. No i praca. Mam to szczęście, że robię to, co kocham" - wyznał.

Niedawno nowotwór zaatakował po raz trzeci, do tego doszła cukrzyca. Aktor przebywa obecnie w warszawskim szpitalu przy ulicy Szaserów - czytamy w "Na żywo".

"Wszyscy podziwiamy jego postawę wobec choroby. Jest spokojny, opanowany, a jednocześnie ufa lekarzom. I tym razem się uda!" - powiedział przyjaciel aktora w rozmowie z magazynem.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Kolberger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje