Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kochanek Madonny chce rozpocząć karierę muzyczną

Brazylijski model Jesus Luz, który zasłynął na całym świecie dzięki romansowi z królową pop Madonną, ma zamiar wyjść poza świat mody i spróbować swoich sił jako DJ.

Luz, który spotyka się z 50-letnią gwiazdą od ubiegłego roku, pragnie sprawdzić się teraz w branży swojej partnerki.

Reklama

Jak donosi portal Contactmusic.com, osoba z otoczenia modela zdradziła dziennikarzom: "Jesus myśli o karierze zawodowego DJ-a. Madonna i jej przyjaciele starają się mu to ułatwić. On naprawdę chce być kimś więcej, niż tylko modelem".

Jak wyjaśnił informator z kręgu Luza, 22-letni model odkrył swoje zainteresowanie pracą przy konsoli DJ-a, gdy spróbował jej podczas jednego z koncertów Madonny.

Podobno gwiazda zakupiła dla Luza sprzęt muzyczny za sumę 30 tysięcy funtów i wynajęła już profesjonalnego DJ-a Enferno, aby podszkolił jej wybranka w tym fachu.

"Niczego mu nie żałuje, rozpieszcza go. Madonna ma nadzieję, że Jesus zajmie się old-schoolowym hip-hopem, ale jego bardziej interesuje techno" - donosi Contactmusic.com, powołując się na znajomego pary.

Od momentu poznania Madonny, życie Luza zmieniło się nie do poznania - z nikomu nieznanego początkującego modela mężczyzna trafił do kampanii reklamowych kolekcji takich projetkantów jak Dolce and Gabbana i Versace.

Dowiedz się więcej na temat: Jesus Luz | Madonna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje