Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Kłótnia w programie! Czy bohaterowie "Love Island" mają kryzys?

Za nami kolejny odcinek programu „House Party. Domówka”. Tym razem impreza nie obeszła się bez kłótni i wzajemnych oskarżeń. Wszystko przez bolesne wspomnienia i zazdrość, która wkradła się w związek Oliwii i Mikołaja...

W tym odcinku gośćmi Oliwii Knapek i Mikołaja Cieśli byli uczestnicy dwóch edycji programu „Love Island. Wyspa miłości”. W imprezie wzięli udział znani z pierwszej edycji: Marietta Fiedor i Damian Habier. Niespodziewanie do grona uczestników posiedzenia dołączył owiany złą sławą gość specjalny... Mateusz.

Reklama

Zabawa wydawała się zapowiadać przednio, dopóki w gospodarzy wieczoru nie uderzyła fala wspomnień. Wspólne oglądanie wywołało w nich mnóstwo skrajnych emocji i wyraźnie wpłynęło na dalszy los spotkania… 

Po krótkiej, ale ostrej wymianie zdań bohaterowie obu edycji „Love Island” przystąpili do gry w kalambury. Trzeba przyznać, że niektóre z haseł były naprawdę niegrzeczne…

Mimo usilnych starań reszty ekipy atmosfera pomiędzy Mikołajem, a jego partnerką Oliwią nadal była napięta. Oboje od czasu do czasu przerzucali się kąśliwymi uwagami. W trakcie oglądania powtórek programu Mikołaj stwierdził, że żałuje, że podczas jednego z odcinków nie udało mu się jako swojej partnerki wybrać Ali. 

 „Dobra, skończ już piep**** o tej Ali, mówisz o niej od końca programu” – rzuciła w stronę partnera zdenerwowana Oliwia. 

Temat nieobecnej na imprezie uczestniczki 2. edycji programu powracał w ich dyskusji jeszcze kilka razy, aż zirytowana Oliwia przesiadła się na drugą kanapę.

„Znaczy ja chciałem coś z Alą, ale tylko przez chwilę, bo pojawił się ‘Miki’” – próbował tłumaczyć się Mikołaj.

„Teraz ‘Mikiego’ nie ma, to idź, działaj!” – odburknęła mu obecna partnerka.

Reszta uczestników imprezy zdawała się robić dobrą minę do złej gry. Ich próby łagodzenia napięcia pomiędzy Oliwią i Mikołajem nie były jednak skuteczne. Widać było za to wyraźnie, że Marietta, Damian i Mateusz byli lekko skrępowani zachowaniem pary.

„No, było tam trochę zgrzytów, ale ja się tam nie wtrącam w sprawy innych” – podsumowała z przekąsem Fiedor.

Czy związek Oliwii i Mikołaja przeżywa poważny kryzys? Myślicie, że zazdrość uczestniczki jest uzasadniona?pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »