Reklama
Reklama

Klaudia Halejcio zaszokowała fanów. Pokazała takie coś na filmiku. Widzowie przerażeni

Klaudia Halejcio znów zaskoczyła swoim fanów. A niektórych nawet zniesmaczyła. Jej najnowszy filmik na Instagramie, w którym udaje, że kopie swoje dziecko, wywołał skrajne reakcje.

Halejcio przesadziła? Fani nie kryją swojego zniesmaczenia

Choć Klaudia Halejcio rozpoczęła swoją karierę jako aktorka, od kilku lat koncentruje się głównie na działalności w mediach społecznościowych. Jej filmiki, często nagrywane w luksusowej willi, w której mieszka wraz z partnerem Oskarem Wojciechowskim, wywoływały kontrowersje już nie raz. Oskarżana była o fatfobię i nieczułość wobec osób z problemami psychicznymi. Teraz znów znajduje się na celowniku krytyki.

Reklama

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego, który wypadł akurat 4 września, Klaudia i jej partner "pomagają" swojej córce w szybkim opuszczeniu domu na rzecz szkoły. Oblewanie wodą, rzucanie kanapkami, a na koniec symboliczne "kopnięcie" wywołały niemałe zamieszanie w sieci. 

Internauci bezlitośni dla Klaudii Hulejcio. Jednym nagraniem zniesmaczyła fanów

W opisie do filmiku celebrytka napisała: "Jutro wreszcie nadchodzi ten długo wyczekiwany dzień - kiedy dzieci wracają do szkoły i dom staje się strefą wolności! Popraw humor przyjaciółce, która również odzyskuje wolność, oddając pociechę do klasy. #BackToSchool Najwspanialszy dzień w roku".

Nie da się ukryć, że filmik wywołał niemałe kontrowersje. Część komentujących zastanawia się, czy tak radykalne poczucie humoru jest akceptowalne, czy też przekracza granice dobrego smaku.

Krytyka nie pozostała bez odpowiedzi ze strony Halejcio, która stwierdziła: "To jest totalnie nasz humor. Oczywiście, rozumiem, że każdy ma swoje poczucie humoru. Na moim kanale rzeczywiście wszystko jest nadawane z grubą kreską, więc nie każdy musi się w tym odnajdywać".

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio
Reklama
Reklama
Reklama