Reklama

Reklama

Reklama

Klaudia Halejcio wystroiła dom warty 9 milionów na święta!

Klaudia Halejcio (31 l.) znana jest z tego, że lubi żyć na bogato. Kobieta i jej ukochany Oskar niedawno zamieszkali w bajecznie drogiej willi. Przy okazji świąt celebrytka gniazdko warte 9 milionów postanowiła przystroić ekskluzywnymi ozdobami! Wyszło elegancko i stylowo?

Klaudia Halejcio pierwsze kroki w show-biznesie stawiała już jako mała dziewczynka. Wystąpiła w serialach takich jak: "13 posterunek", "Kasia i Tomek", czy "Złotopolscy". Następnie 31-latka pojawiła się w produkcjach: "Pierwsza Miłość", "Hotel 52". Przełomowym momentem w jej karierze był udział w programie "Taniec z Gwiazdami". W show partnerował jej Tomasz Barański, z którym kilka lat była w związku! Ich znajomość się zakończyła, a celebrytka ostatecznie ułożyła sobie życie z biznesmenem Oskarem. Para w te wakacje powitała na świecie swoją córeczkę Nel. Zakochani z noworodkiem zamieszkali w willi, która warta jest 9 milionów złotych. 

Reklama

Klaudia Halejcio wystroiła dom warty 9 milionów na święta!

Celebrytka ozdobami świątecznymi pochwaliła się na Instagramie. W jej dużym salonie stanęła równie olbrzymia choina, która przystrojona jest kremowymi i białymi dekoracjami. Na drzewku zawisły również delikatne światełka, które dodają uroku. 31-latka do opublikowanego zdjęcia pozuje razem z córeczką. W opisie podekscytowana przyznała, że będzie to ich pierwsza wspólna gwiazdka w nowym domu. 

"To będą nasze pierwsze, rodzinne święta w nowym domu. Nie mogę się już doczekać!" - przyznała w sieci. 

Nie tylko salon został przyozdobiony, również na schodach pojawiły się stylowe ozdoby.

Podoba Wam się bożonarodzeniowy wystrój w willi za 9 milionów?


Zobaczcie również:

Klaudia Halejcio rozpoczyna nowy etap w życiu: "Świat wywrócił się o 180 stopni"

Choinki w domach gwiazd! Kto już zdecydował się na świąteczną dekorację?

Maja Hyży kusi w koronkowej bieliźnie!!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy