Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Klaudia Halejcio pokazała wózek. Pojazd dla jej córki kosztował majątek

Klaudia Halejcio zaprezentowała wózek, który wybrała dla córeczki. Czerwona kokarda wygląda znakomicie, ale ma swoją cenę - i to niemałą!

Klaudia Halejcio zaledwie kilkanaście dni temu razem ze swoim parterem Oskarem przywitali na świecie córeczkę Nel, która stała się ich oczkiem w głowie.  Aktorka od zawsze prowadziła aktywnie media społecznościowe, nawet podczas ciąży. Chętnie relacjonowała wyprawkę dla maleństwa czy pokazywała, jak urządza pokój dziewczynki. Teraz przyszedł czas na zaprezentowanie wózka. Wybrała ten z najwyższej półki!

Klaudia Halejcio pokazała wózek dla córeczki

Klaudia Halejcio zdecydowała się być wierna marce, którą wybrały największe polskie gwiazdy. W końcu wszyscy pamiętamy słynny wózek Anny Lewandowskiej, który kosztował tysiące. Ten sam model miała także Marina Łuczenko dla swojego synka Liama. Oczywiście wszystkie te gwiazdy postawiły na wózek marki Cybex, który kosztuje... no właśnie ile? 

Cena prestiżowego wózka zależna jest od dodatków, koloru czy wyboru stelażu. Model, na który zdecydowała się Halejcio kosztuje wiele tysięcy. Sama czerwona gondola z kokardką to koszt 2 649 zł. Do tego należy doliczyć stelaż, który wynosi 3 499 zł. Zatem łączny koszt pojazdu to 6 148 zł. 

Reklama

Podoba Wam się? 

Zaraz startuje Polsat SuperHit Festiwal! Zagłosuj na swojego ulubionego artystę

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje