Reklama
Reklama

​Klaudia El Dursi znowu ma problemy zdrowotne. Czeka ją trudne leczenie

Klaudia El Dursi od pewnego czasu informuje o swoich problemach zdrowotnych. Teraz zrelacjonowała ostatnie badania i opowiedziała fanom, co dzieje się z jej zdrowiem.

Klaudia El Dursi prowadzi show "Hotel Paradise". Modelka i prezenterka zdobyła popularność dzięki "Top Model". Egzotyczna uroda dała jej przepustkę do domu modelek. Choć Klaudia nie wygrała programu, to na trwałe wpisała się w show-biznes, a program stał się dla niej przepustką do mediów. 

Klaudia El Dursi znowu ma problemy zdrowotne. Czeka ja trudne leczenie

Klaudia El Dursi odkąd prowadzi "Hotel Paradise" wyjeżdża regularnie w różne zakątki świata, gdzie kręcony jest show. Modelka ma już za sobą pięć edycji randkowego programu. Podczas ostatniej serii prowadząca trafiła do szpitala, gdyż potrzebna była kroplówka.

Reklama

Podobnie było w ostatnim czasie, kiedy Klaudia wzięła udział w ślubie Karoliny Pisarek. Fani zaniepokojeni stanem zdrowia modelki namawiali ją w sieci na zrobienie szczegółowych badań. 

Klaudia El Dursi właśnie poinformowała, że zdecydowała się porządnie przebadać i zdiagnozować problem. Na jej profilu w sieci pojawiła się relacja z wizyty w gabinecie lekarskim. Modelka przeszła badanie pod kątem choroby o nazwie SIBO.

W tym celu zrobiono jej wodorowy test oddechowy, które określa przyrost bakterii w jelicie cienkim. Nadmiar bakterii może przebiegać bezobjawowo, ale u wielu osób wywołuje dolegliwości takie jak: biegunka, wzdęcia, ból brzucha i odczuwanie dyskomfortu. W przypadku Klaudii El Dursi test wypadł pozytywnie, co oznacza, że modelka musi poddać się leczeniu. Jednak jak przyznała, nie chce korzystać na razie z terapii antybiotykiem. Na początek chce spróbować zmienić swoją dietę.

Życzymy Klaudii powrotu do zdrowia!

Zobacz też:

Klaudia El Dursi przebrana za prezent oczekuje partnera w alkowie. "Myślicie, że mu się spodoba?"

Kurski nie będzie zadowolony. Musi przeprosić za film "Inwazja LGBT"

Anna Lewandowska odsłania brzuch w letniej stylizacji. Co za figura!

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi | Hotel Paradise | "Top Model"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy