Reklama

Reklama

Reklama

Klaudia El Dursi pręży się w niezwykle wyciętym stroju i wyznaje: "Zaprojektowałam go sama"

Klaudia El Dursi (33 l.) zyskała popularność po występie w "Top Model". Mimo że modelka już wcześniej gościła w mediach, to występ w show dla modelek otworzył jej drzwi do kariery telewizyjnej. Klaudii nie tylko udało się pozostać w show-biznesie, ale została też prowadzącą "Hotelu Paradise". Nie zapomina również o swojej działalności influencerskiej. Tym razem zaprezentowała się obserwatorom w kusym bikini... własnego projektu!

Klaudia El Dursi od wielu lat obecna jest w show-biznesie, jednakże dopiero złoty bilet i program "Top Model" sprawił, że celebrytka stała się rozpoznawalna na salonach. Mimo że gwieździe nie udało się wygrać show dla aspirujących modeli, to zgarnęła pracę w TVN.

El Dursi spełnia się w roli Influencerki

El Dursi od kilku sezonów jest prowadzącą "Hotelu Paradise". Celebrytka może wiec spędzać długie tygodnie na rajskich plażach i odwiedzać egzotyczne zakątki na świecie. Klaudia nie zapomina jednak o swoim Instagramie, na którym śledzi ją ponad 826 tys. internautów.

Reklama

Celebrytka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, co chwilę proponując im nowe "niezawodne" produkty, których reklama została jej powierzona przez współpracujące z nią firmy.

Klaudia El Dursi pochwaliła się strojem własnego projektu!

Niedawno gwiazda zaprezentowała się w niezwykle wyciętym bikini z asymetrycznym dołem, składającym się głównie z wąskich sznureczków.

Okazało się, że strój zwrócił uwagę internautek, które dopytywały Klaudię, gdzie mogą znaleźć to cudo. Krawcowa wyjawiła jednak, że nie jest to możliwe, bo... sama zaprojektowała skąpe odzienie!

Klaudia El Dursi po "Top Model" wprawiona jest już w pozowaniu w kreacjach, które nie zasłaniają zbyt dużo ciała. Mocno wycięty komplecik bikini w oliwkowym odcieniu nie wydawał się zbyt odważną opcją dla celebrytki. Niedawno na swoim profilu pokazała bowiem fotki bez stanika, a innym razem pozowała topless...

A wam jak się podoba?

Zobaczcie również:

Katarzyna Cichopek buszuje po sklepach w doborowym towarzystwie. Zaskakujące, z kim była...

Florence Pugh zszokowała na pokazie Valentino! Przeźroczysta kreacja obnażyła nagi biust...

Agnieszka Kaczorowska mówi o priorytetach. "Wartości się zmieniają"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy