Reklama

Reklama

Reklama

Kinga Rusin zabroniła córce kariery modelki? "Nauka jest najważniejsza"

Iga Lis (14 l.), córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, planowała karierę w modelingu. Niestety, na razie musi z nią zaczekać...

14-latka ma już za sobą debiut w roli modelki na pokazie Łukasza Jemioła podczas łódzkiego tygodnia mody. Dziewczynka od wielu lat dostaje propozycje rozwinięcia skrzydeł w show-biznesie.

Ostatnio zaproponowano jej, by została twarzą znanej marki biżuterii. Ofertę jednak odrzuciła. Dlaczego?

Jak wyznała magazynowi "Party" Kinga Rusin, Iga na razie musi skupić się przede wszystkim na nauce w amerykańskiej szkole (czesne wynosi ok. 80 tys. złotych rocznie). 

Reklama

"Moja córka jest rozsądną młodą osobą, i wie, że teraz nauka jest dla niej najważniejsza, dlatego nie muszę się martwić o jej wybory" - zapewnia prezenterka na łamach dwutygodnika.

Tomasz Lis z kolei nie wyobraża sobie Igi w roli modelki.

Na łamach swojego pisma wielokrotnie pisał o aferach, w które wplątywane są młode dziewczyny, marzące o karierze modelki, o stręczycielach i naciągaczach wykorzystujących ich naiwność i niewinność.

Druga córka pary, 16-letnia Pola, jest bardziej ambitna. Magazyn "Świat i Ludzie" dowiedział się, że zdała ona egzaminy i rozpoczęła naukę w Barrington High School pod Chicago.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | Iga Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy