Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kinga Rusin: Szykuje się ślub w rodzinie dziennikarki?

Była pełna obaw, kiedy jej córka Iga Lis (19 l.) związała się ze znanym raperem Taco Hemingwayem (29 l.). Czy już może spać spokojnie? Jej przyszły zięć zaczął śpiewać o "desperackim posmaku małżeńskiej zazdrości".

Nie komentuję w ogóle życia moich córek, są dorosłymi osobami  - mówi Kinga Rusin (48 l.). Kiedyś usłyszała od nich prośbę: "Mamusiu, niech każdy zajmie się swoim życiem", i tego się trzyma. Jednak dyskretnie obserwuje związek Igi i Taco, jak każda matka przeżywając rozterki.

Reklama

Iga i Taco są parą już od ponad roku. Chociaż wielu przepowiadało, że szybko się rozstaną, nadal są w sobie zakochani. Ich zdjęcia, kiedy spacerują przytuleni, publikuje kolorowa prasa. Ostatnio sama córka gwiazdy zamieściła w internecie fotografię, na której całuje ukochanego z okazji jego urodzin.

Taco Hemingway to pseudonim artystyczny Filipa Szcześniaka. Jest jednym z najpopularniejszych raperów. Na wrześniowy koncert na Stadionie Narodowym, w którym wystąpi razem z Dawidem Podsiadło, 73 tysiące biletów rozeszło się w trzy godziny!

Kinga początkowo obawiała się, czy Iga nie zejdzie na manowce, wchodząc w środowisko, które nie stroni od używek, prowadzi dość swobodne obyczajowo życie. Martwiła się, że ukochany Igi jest 10 lat starszy od niej. W tym wieku to kolosalna różnica, inne są doświadczenia i potrzeby.

Kiedyś brałem kokainę

Kinga z niepokojem czekała na nową płytę rapera. Ukazała się pod koniec lipca. Drżała, że znowu usłyszy pikantne szczegóły dotyczące związku muzyka z jej młodszą latoroślą. Tak było w ubiegłym roku przy okazji poprzedniego krążka "Cafe Belga", gdzie w tekstach piosenek przewijało się sporo erotycznych aluzji.

Jeszcze bardziej niż mamę Igi zbulwersowały one wtedy jej ojca, Tomasza Lisa (53 l.). Tym razem Kinga odetchnęła z ulgą. Taco rapuje o swojej ukochanej, przemyca wiele prywatnych smaczków, ale zdecydowanie w pozytywnym kontekście.

"Kiedyś brałem kokainę, chciałem dopaminę. Minąłem tę lawinę. Nie mam złych nawyków, odkąd ona przy mnie, może poza winem" - śpiewa Taco. Posłuchaj piosenki tutaj.

W innym utworze chwali się, że od sześciu miesięcy nie pali papierosów. To, że pożegnał się z nałogiem, jest zasługą właśnie jego dziewczyny. "Nie chcę narkotyków tanich brać, nie zapalę nigdy więcej" - deklaruje. Posłuchaj piosenki tutaj.

Dziennikarka z satysfakcją słucha tych słów. Cieszy się, że dobrze wychowała córkę, że Iga potrafiła wywrzeć pozytywny wpływ na muzyka. Jest nie tylko jego muzą, ale zmieniła go jako człowieka.

"Nasza miłość jest jak opium" - rapuje Taco, a swą ukochaną czule nazywa "Igi". Posłuchaj całej piosenki tutaj.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Dobry Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje