Reklama
Reklama

Kinga Rusin pozazdrościła Hannie Lis? Polubiły podobny sport!

Kinga Rusin (46 l.) i Hanna Lis (47 l.) były kiedyś przyjaciółkami. Od momentu, kiedy to Hania odbiła Kindze męża ta przyjaźń się skończyła, a panie rywalizują ze sobą pod każdym względem. Teraz też nie brakuje pretekstu do porównań!

Jakiś czas temu żona Tomasza Lisa opublikowała zdjęcia w stroju do surfowania. Zdjęcie pochodziło z nagrań do nowych odcinków programu, który prowadzi Hanna, "Bez planu".

Fani zaczęli zachwycać się jej figurą, którą doskonale było widać spod obcisłej pianki. Wiadomo, że w takiej sytuacji Kinga nie mogła pozostać dłużna i teraz to ona opublikowała bardzo podobne zdjęcie.

Rusin pozowała do zdjęcia w takim samym stroju prezentując sprzęt do kitesurfingu. W opisie zawarła hasztagi: #kochamtensport #bliżejnatury #kitesurfing #potrzebujeadreniny.

Reklama

Prawdopodobnie Kinga ma większe doświadczenie od swojej byłej przyjaciółki, jeżeli chodzi o sporty wodne. Jak się okazuje, Hania spróbowała nowego sportu na potrzeby swojego programu, a dla Rusin to sama przyjemność i sposób na odpoczynek.

Może gdyby nie afera sprzed lat, dziennikarki dalej przyjaźniłyby się ze sobą i Kinga nauczyłaby surfować Hanię.

Raczej jest to mało prawdopodobny scenariusz i pozostaje nam tylko obserwować nieustanną rywalizację między gwiazdami.  

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis | Kinga Rusin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy