Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kinga Rusin o karierze córki: Zarabia na studia!

Iga Lis (16 l.) zachwycona jest światem mody i karierą modelki. Jej mama Kinga Rusin (44 l.) zaklina jednak rzeczywistość, tłumacząc, że córka zarabia na zagraniczne studia i jest to wyłącznie chwilowa przygoda.

Profil Igi pojawił się niedawno na najbardziej prestiżowej stronie modelingowej na świecie, gdzie swoje portfolio publikowała m.in. Rihanna.

Reklama

Idąc za ciosem, w ubiegłym tygodniu dziewczynka wzięła udział w pokazie jednej z marek. Wypadła znakomicie, projektanci byli pod wrażeniem jej profesjonalizmu.

Już kilka miesięcy temu ambitna nastolatka znalazła się pod skrzydłami agencji, która zapowiada jej wielką karierę, wysyła na castingi do najlepszych światowych agencji modelek.

Podpisując zgodę na występy Igi, Kinga Rusin postawiła właścicielom agencji warunek: będzie mieć kontrolę nad jej karierą.

- To była bardzo trudna decyzja i była ona poprzedzona bardzo, bardzo długimi rozmowami z agencją Model Plus. To jedna z najbezpieczniejszych agencji na rynku - przyznaje Rusin.

Dodaje, że Iga jest bardzo rozsądna. - Marzy o tym, aby dostać się na bardzo dobry uniwersytet, a to zabawa, która może zasilić jej budżet - mówi prezenterka z nadzieją, że moda w życiu Igi okaże się tylko przygodą.

Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | Iga Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje