Reklama
Reklama

Kinga Preis chce w końcu odnaleźć grób ojca. W domu mówiło się o nim niewiele

Kinga Preis długo dojrzewała do decyzji o tym, by poznać miejsce, gdzie spoczywa jej ojciec. Teraz jednak aktorka nie ma wątpliwości, chce odnaleźć grób taty i raz na zawsze rozliczyć się z przeszłością.

Kinga Preis to wybitna polska aktorka. Dużą rozpoznawalność przyniosła jej rola Natalii, w serialu TVP "Ojciec Mateusz". Jednak Preis ma na swoim koncie także doskonale oceniane przez krytyków role na dużym ekranie. Grała w takich filmach jak: "W ciemności", "Róża" czy "Pod mocnym aniołem". 

Szczere wyznanie Kingi Preis. Chce odnaleźć grób ojca

Życie prywatne Kingi Preis nie było usłane różami. Jej ojciec Rinaldo Preis zniknął z jej życia, gdy była małym dzieckiem. Rodzice aktorki się rozwiedli, a w domu rzadko mówiło się o ojcu, ponieważ rozwód był dla matki Preis traumatycznym przeżyciem. 

Reklama

"Widzę go jak przez mgłę. W pamięci mam tylko nieliczne obrazki z naszego wspólnego życia" - mówiła w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" aktorka. 

Ojciec Kingi Preis był austriackim skrzypkiem, zmarł bardzo młodo, gdy aktorka miała zaledwie 7 lat. 

Teraz, po wielu latach, celebrytka chce odnaleźć grób ojca. Nie ukrywa, że wielki wpływ na taką decyzję miał jej syn Antoni. 

"Wcześniej nie byłam na to gotowa, ale syn przekonał mnie, że to ważne. Tym bardziej, że chce poznać to miejsce i jak najwięcej dowiedzieć się o dziadku" - podsumowuje aktorka. 

Zobacz też:

Spektakularna metamorfoza Kingi Preis. Wyeliminowała tylko jedną rzecz

Kinga Preis wywołała skandal, oskarżano ją o rozbicie rodziny! W kuluarach aż huczało od plotek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Preis
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy