Reklama
Reklama

Kinga Duda świętowała swoje 21. urodziny. W tym dniu nie mogło zabraknąć najważniejszych osób

Kinga Duda niedawno świętowała swoje 21. urodziny! W tak ważnym dla niej dniu nie mogło zabraknąć przy niej rodziców, dziadków oraz ukochanego. Jak świętowała prezydentówna?

Andrzej Duda stara się, by jego córce niczego nie zabrakło i aby była szczęśliwa. Często z okazji jej urodzin szykuje niespodzianki. W zeszłym roku zabrał ją na tor gokartowy, a teraz zorganizował imprezę, na której pojawiła się rodzina oraz chłopak Kingi. 

Para prezydencka wraz z Dudówną udali się do mieszkania dziadków. To właśnie tam odbyło się wielkie świętowanie. Jak można zobaczyć na fotografiach umieszczonych w internecie, rodzice zadbali o prezenty, tort i piękny bukiet czerwonych róż.  

Paparazzi przez cały wieczór koczowali pod domem państwa Dudów, by zrobić fotki jubilatce i jej rodzicom. Ich trudy zostały nagrodzone. W sieci można obejrzeć zdjęcia sprzed wejścia do bloku. Kinga i para prezydencka chyba przyzwyczaili się już na dobre do takiego zainteresowania, bowiem sprawiali wrażenie, jakby obecność fotoreporterów nie robiła na nich żadnego wrażenia. 

Reklama

Na facebookowym profilu Kingi pojawiło się zdjęcie zrobione najprawdopodobniej właśnie w dniu urodzin. Jak się prezentowała?

***
Zobacz więcej materiałów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Duda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy