Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kinga Duda na balu studenckim. Co za kreacja!

Kinga Duda (21 l.) niedawno bawiła się na studenckim balu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na tę okazję założyła długą czerwoną suknię. Jak się w niej prezentowała?

Kinga Duda studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. O tym, jak jej idzie i jaki ma stosunek do nauki, opowiadał niegdyś dziadek córki prezydenta.

Reklama

"Kinga dużo się uczy. Studia i swój przyszły zawód traktuje serio. (...) Mamy do siebie pełne zaufanie. Często radzę się Kingi w sprawach natury prawnej. Wykorzystuję jej fachową wiedzę" - mówił w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" profesor Jan Duda.

Mimo to plotkuje się, że Kinga na studiach wcale nie ma lekko, i nie chodzi tu o nadmiar nauki. Podobno są tacy, którzy nie traktują jej najlepiej.

"Niektórzy profesorowie zachowywali się nieprzyzwoicie. To były celowe zabiegi wymierzone w córkę prezydenta. Na przykład w ostatniej chwili zmieniali jej miejsce egzaminu, tak, żeby nie mogła na niego dotrzeć. Ona bardzo to przeżywała, było jej przykro" - ujawnił tygodnikowi jej kolega z roku. 

Czy to prawda? Trudno orzec. W każdym razie Kinga przy wielu studenckich obowiązkach znajduje też czas na dobrą zabawę. Ostatnio pojawiła się na balu półmetkowym, a zdjęcia z tej imprezy opublikowano na facebookowym profilu Samorządu Wydziału Prawa i Administracji UJ.

Jak widzimy, córka prezydenta założyła długą czerwoną suknię i wykonała staranny, nieco mocniejszy niż zwykle makijaż. Pod jedną z fotek pozwoliła sobie nawet na komentarz, w którym zażartowała ze swojej bladej cery.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Duda

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama