Reklama

Reklama

Reklama

Kinga Duda: Kulisy rozstania z chłopakiem

Tej miłości kibicowała cała prezydencka rodzina. Planowano ślub. Tymczasem Kinga Duda (21 l.) właśnie rozstała się z chłopakiem.

Tej miłości kibicowała cała prezydencka rodzina. Planowano ślub. Tymczasem Kinga Duda (21 l.) właśnie rozstała się z chłopakiem.

W rodzinie Dudów tradycją jest, że pierwsze miłości pozostają ostatnimi. Tak było z małżeństwem Jana Dudy. Historia powtórzyła się u jego syna Andrzeja, który ożenił się z licealną miłością, Agatą Kornhauser-Dudą.

Wszyscy byli przekonani, że podobnie będzie z ich córeczką Kingą Dudą. Wszyscy byli pod wrażeniem studenta medycyny, Karola. W lipcu para prezydencka zaprosiła go nawet na wspólne wakacje w Toskanii.

Skromny, miły, dobrze wychowany, syn znanej krakowskiej dziennikarki, dobre wrażenie zrobił szczególnie na profesorze Janie Dudzie.

Reklama

- Życzę im z całego serca, żeby byli szczęśliwi i żeby się pobrali. Piękna z nich para - mówił Jan Duda.

Temat ślubu przewijał się podczas rodzinnych spotkań. Kinga czuła akceptację bliskich, ale słyszała również, że małżeństwo to decyzja, którą podejmuje się na całe życie.

- Tutaj nie można sobie pozwolić na błędy, bo konsekwencje będziemy ponosić przez resztę życia - podkreślał w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" profesor.

Co poszło nie tak?

Czytaj dalej na następnej stronie...

Młodzieńcze uczucie stanęło przed problemami, z jakimi rzadko mierzą się zakochani dwudziestolatkowie.

Od kiedy Andrzej Duda podjął decyzję o kandydowaniu na najwyższy urząd w państwie, jego córką zaczęli interesować się fotoreporterzy.

Dziś paparazzi śledzą każdy jej krok. Jak dowiedział się "Dobry Tydzień", napięcie przełożyło się na relacje z Karolem. Chłopak mógł też poczuć się zazdrosny o kolegów ukochanej.

Prezydentówna od czterech lat przyjaźni się z Jakubem Dąbrowskim, obecnie fotografem Krakowskiej Studenckiej Agencji Fotograficznej AGH.

Dwa miesiące temu spędzała z nim czas na planowaniu sesji fotograficznej, która przed kilkoma dniami pojawiła się na Facebooku Jakuba. Zdjęcia wywołały falę krytyki autora i jego modelki, skala oburzenia przerosła ich wyobrażenia.

Pojawiły się nawet zapytania, czy będą też nagie zdjęcia. I choć były to tylko niewinne fotografie, Karol źle się czuł z tym, że jego dziewczyna wybiera towarzystwo kolegi i bardziej zależy jej na zdjęciach niż na czasie, który mogliby spędzić razem.

Nieporozumienia w końcu doprowadziły do tego, że prezydentówna zakończyła związek.

- Czas skupić się na nauce - skwitowała w rozmowie z jedną z gazet. Znajomi zdradzają jednak, że mocno przeżyła miłosne rozczarowanie. Córkę na duchu w trudnym czasie podtrzymuje mama, Agata Kornhauser-Duda, żałując, że w tym "trudnym czasie" nie ma jej w Krakowie.


Dobry Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Duda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy