Reklama
Reklama

Kim jest żona Macieja Kota? Piękna trenerka zachwyca

Ostatni weekend w Klingenthal nie był udany dla naszego skoczka Macieja Kota. Na szczęście może liczyć na wsparcie swojej przepięknej żony! Poznajcie bliżej tę parę.

Ostatni weekend przyniósł Kotowi sportową porażkę. Podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Klingenthal nie udało mu się awansować do drugiej serii, a w niedzielę został zdyskwalifikowany z powodu niewłaściwego kombinezonu. 

Na szczęście w tym trudnym momencie może liczyć na wsparcie ukochanej żony. Maciej Kot i jego żona Agnieszka Kot tworzą zgrany duet. Są małżeństwem od czterech lat i razem wychowują syna Filipa. Agnieszka, była lekkoatletka i dzieli z mężem pasję do sportu.

Reklama

Kim jest Agnieszka Kot, żona Macieja Kota?

Agnieszka Kot jest trenerką personalną. W przeszłości odnosiła sukcesy jako lekkoatletka, zdobywając nawet brązowy medal w młodzieżowych mistrzostwach Polski. Kontuzja uniemożliwiła jej dalszą karierę w lekkoatletyce, co skierowało jej zainteresowanie w stronę treningów personalnych i fitnessu. Żona skoczka prowadzi własne studio treningowe w Nowym Targu i jest aktywna na Instagramie.

Maciej i Agnieszka Kot - jak się poznali, kiedy odbył się ich ślub

Maciej i Agnieszka Kot poznali się na imprezie w 2015 roku. Agnieszka początkowo nie rozpoznała w Maćku słynnego skoczka narciarskiego, co Kotu bardzo się spodobało. W 2019 roku para wzięła ślub w krakowskiej Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa, a rok później ogłosili, że spodziewają się dziecka. W maju 2021 roku na świat przyszedł ich syn, Filip.

Zobacz też:

Co za wieści z domu Małysza. Przyznał się przed wszystkimi co wyprawia

Dopiero Małyszowie ratowali dobytek, a teraz takie wieści. Żona nie wytrzymała

Małysz został w domu, a żona wrzuca takie fotki, że głowa mała

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kot
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy