Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kiedyś była w Polsce gwiazdą! Jak Alizee wygląda teraz?

Alizee (33 l.) zdobyła sławę dzięki piosence „Moi… Lolita”. Piękna francuska piosenkarka podbiła serca polskich fanów. Jak wygląda teraz, po latach od zniknięcia z show-biznesu?

Od jej debiutu na scenie minęło prawie 20 lat! Pierwsze muzyczne kroki stawiała w programie telewizyjnym, który szukał wokalistów. W 2000 roku wyszedł jej singel, który okazał się ogromnym sukcesem.

Reklama

We Francji krążek "Moi... Lolita" sprzedał się w ponad 1 200 000 egzemplarzach, a w Polsce fani oszaleli na jej punkcie. Nie dość, że utalentowana, to jeszcze piękna Francuska zawróciła w głowie niejednemu mężczyźnie.

Po pięciu latach niesłychanej kariery piosenkarka zaszła w ciążę i 28 kwietnia 2005 roku na świat przyszła jej córka - Annilly. Był to moment zwrotny w jej karierze. Gwiazda postanowiła wówczas poświęcić się wychowaniu córki i z dnia na dzień zawiesiła swoją działalność w muzycznej branży.

Po trzech latach kompletnej ciszy, Alizee postanowiła wrócić do śpiewania i wydała kolejne trzy albumy, z czego ostatni w 2014 roku. Niestety, gwieździe nie udało się już zyskać takiej popularności, jak na początku swojej kariery.

Mimo słabnącej sławy, piosenkarka prowadzi swój profil w mediach społecznościowych i właśnie tam, fani mogą zobaczyć, jak ich idolka się zmieniła i jak wygląda teraz jej życie. Trzeba przyznać, że upływający czas jest dość łaskawy dla pięknej Francuski, która nadal zachwyca subtelna urodą! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Alizee

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje