Reklama
Reklama

Kelly Clarkson zajmie miejsce Ellen DeGeneres! Odniesie sukces?

​To już pewne! Miejsce Ellen DeGeneres (63 l.) zajmie Kelly Clarkson (39 l.)! Sieć NBC oficjalnie potwierdziła, że jesienią 2022 roku w miejsce "Ellen Show" zawita talk-show wokalistki. "The Kelly Clarkson Show" będzie czołowym programem sieci telewizyjnej.

Najpierw pojawiły się plotki, teraz to już oficjalne. Miejsce popularnej prezenterki Ellen DeGeneres zajmie nie kto inny jak amerykańska wokalistka Kelly Clarkson.

Gwiazda obecnie prowadzi swój program, który treścią bardzo przypomina kultowy talk-show Ellen. Czy ta zmiana wyjdzie sieci na dobre?

Kelly Clarkson zastąpi Ellen DeGeneres!

To był dla wszystkich szok, kiedy na początku tego miesiąca prowadząca zanana na całym świecie ogłosiła, że jej program zbliża się ku końcowi. Po 19 sezonie, który zostanie wyemitowany w 2022 roku, Ellen kończy swoją przygodę z talk-show NBC.

Reklama

Wielu szukało jakiegoś głębszego powodu - np. konfliktu z siecią - dlaczego scenarzystka z marką identyfikowaną na całym świecie porzuca tak dochodową produkcję. Okazało się jednak, że decyzja Ellen spowodowana była jej ambicją. 

Jednak sieć NBC nie zamierza rezygnować z jednego z najbardziej popularnych talk-show w Ameryce. Firma zdecydowała się po prostu podmienić programy, a tak się składa, że w amerykańskiej telewizji swój show o podobnej tematyce prowadzi piosenkarka Kelly Clarkson. 

Obecnie emitowany jest drugi sezon produkcji z udziałem wokalistki. Jesienią 2022 roku "The Kelly Clarkson Show" zajmie miejsce "Ellen Show" jako czołowy program sieci. 

"The Kelly Clarkson Show" odniesie sukces?

Show Kelly jest emitowany dopiero od 2019 roku, więc można powiedzieć, że nadal jest nowicjuszką w tym formacie. Sieć NBC pokłada w niej jednak wielkie nadzieje. 

Jednak nie wszystkie stacje telewizyjne pochodzą tak optymistycznie do tematu zastępstwa Ellen. Jak ustalił portal The Hollywood Reporter, niektóre z nich nadające program DeGeneres rozważają skorzystanie z tańszych programów informacyjnych, zamiast zastąpienia talk-show programem Clarkson.

Myślicie, że show Kelly Clarkson dorówna programowi Ellen?

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ellen DeGeneres | Ellen DeGeneres Show | Kelly Clarkson | program
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy