Reklama
Reklama

Kazadi pokazuje stopy w odpowiedzi na "zboczuszkowe pytania". Szok jak wyglądają!

Patricia Kazadi (34 l.) jakiś czas temu zniknęła z mediów, ale już do nich wróciła i to ze zdwojoną siłą. Celebrytka ostatnio wypoczywa w malowniczych górach i najwidoczniej ma nadmiar wolnego czasu, ponieważ postanowiła rozprawić się ze "zboczuszkowymi pytaniami", które dostaje od fanów. Przy okazji pokazała stopy...

Patricia Kazadi (posłuchaj) niedawno zachwyciła fanów swoją publikacją w sieci. Celebrytka dodała zdjęcie, do którego pozuje ubrana w ciasnym stroju kąpielowym ze sznureczkami. 

Najwidoczniej fotka rozgrzała męską część publiki, bowiem 34-latka zdradziła, że ciągle dostaje "zboczuszkowe pytania". W odpowiedzi na nie, na InstaStories dodała fotografię swoich stóp. 

Reklama

Obserwatorzy będą zachwyceni?

Patricia Kazadi na Instagramie pokazała stopy. Szok jak wyglądają!

Patricia Kazadi jest idealnym przykładem osoby, która dba o siebie i akceptuje swoje ciało. Aktorka w przeszłości musiała mierzyć się z hejtem i krytycznymi opiniami widzów. Ta sytuacja doprowadziła do pogorszenia się jej stanu zdrowia, przez co wylądowała w szpitalu. 

Po tym incydencie kobieta na chwilę zniknęła z ekranów i mediów społecznościowych, ale już powróciła i znów raczy swoich fanów nowymi postami.

Ostatnio pokusiła się o osobliwą publikację, w której rozprawia się ze "zboczuszkowymi pytaniami", które otrzymuje za pośrednictwem sieci.

34-latka na Instagramie została zapytana o to, czy "ma piękne stopy"?

Kazadi w odpowiedzi zamieściła kilka ujęć swoich stóp i odpisała, że "na wszystkie zboczuszkowe pytanka będą tego typu odpowiedzi. Tak na ostudzenie zmysłów".

Zobaczcie sami, jak prezentują się stopy celebrytki.

Patricia Kazadi: wiek, kariera, Instagram

Patricia Kazadi urodziła się 17 marca 1988 roku w Warszawie. Jej mama pochodzi z Polski, a tata z Demokratycznej Republiki Konga. Ma dwoje młodszego rodzeństwa, Williama i Victorię.

W telewizji zadebiutowała w 2002 roku i wystąpiła w programie "Szansa na sukces". Przygodę ze śpiewaniem kontynuowała w show "Jak oni śpiewają". Wydała dwa albumy studyjne i kilka singli.

Po raz pierwszy w serialu pojawiła się w 2004 roku i wystąpiła w "Daleko od noszy". Fani najbardziej kojarzą ją z roli Jagny w "Ranczu" oraz Anny z "Egzaminu z życia".

Patricia spełniała się również jako prowadząca show. Była gospodynią programu w "You Can Dance - Po prostu tańcz" i " "X Factor". 

Na swoim koncie ma wystąpienie w "Tańcu z Gwiazdami" i "Dance dance dance".

Zobaczcie również:

Agnieszka Mazurek nie żyje. Prokuratura wszczęła śledztwo. Szokujące okoliczności zgonu

Rihanna i ASAP Rocky rozstali się!? "Przyłapała go na zdradzie". To nie tak miała się skończyć ich historia

Chris Rock zasugerował, że po ciosie Willa Smitha na pewien czas stracił słuch

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy