Reklama
Reklama

Kazadi czy Szwed?

Choć są jeszcze młode - Patricia Kazadi ma 22, Ola Szwed 20 lat - z niejednego pieca chleb już jadły. Zaliczają wszystkie show w polskiej telewizji.

Obie wystąpiły już w "Jak oni śpiewają" (zajęły 3. miejsce), "Tańcu z gwiazdami", a Szwed dodatkowo w "Gwiazdy tańczą na lodzie" (1. miejsce) i "Fort Boyard".

Ta druga karierę zaczęła w serialu "Rodzina zastępcza" - dziś występuje na deskach Teatru Polonia w spektaklu "Antoine". Patrycja zaczynała w "Egzaminie z życia" i "Na Wspólnej", niedawno wystąpiła u boku Piotra Adamczyka w filmie "Święty interes".

Łączy ich coś jeszcze - kłopoty w dzieciństwie z powodu ciemnej karnacji.

- Czasem słyszałam uszczypliwe uwagi, albo jakieś głupie przezwiska. Nie umiałam się przed nimi bronić, co najwyżej popłakałam sobie w kącie - wspomina Patricia.

Reklama

Ola radziła sobie z tym inaczej. Była chłopczycą i biła się z tymi, którzy sprawiali jej przykrość. Ale i ona uległa presji. - Kiedyś próbowałam wykąpać się w wybielaczu - wyznała.

Często musiała radzić sobie sama, nie mogła liczyć na wsparcie obojga rodziców. - Rozwiedli się, jak byłam malutka, ojca praktycznie nie pamiętam. Mieszka w Nigerii i nie daje znaku życia. Nie wiem nawet jak wygląda - mówi.

Patricia dorastała w pełnej i kochającej się rodzinie. Mogła zwierzyć się z kłopotów mamie lub ojcu, który do dziś jest dla niej ideałem mężczyzny. Broniła go przed oskarżeniami tabloidów o malwersacje. Kogoś takiego jak on jeszcze nie udało się jej spotkać. Nie zagrzała miejsca ani przy boku Alberta Bachledy, ani obecnego partnera Anny Muchy Marcela Sory.

Ola także poszukuje. Maciej Duch, jej pierwszy poważny partner, Robert Stockinger czy Victor Borsuk nie zatrzymali jej przy sobie na dłużej.

Co dzieli je najbardziej? Okazuje się, że podejście do rozbieranych sesji. Ola stała się gwiazdą sierpniowego "Playboya". Po sesji była zachwycona. Wkrótce ma się rozebrać ponownie, tym razem w "CKM-ie".

Inaczej widzi to Patricia. - Chciałabym najpierw pokazać, co potrafię, a nie co mam. Jakbym chciała zarabiać pokazywaniem cycków i krocza, to bym zaczęła od tego - mówi ostro. Pracuje nad swoją pierwszą solową płytą.

(nr 46)

Na Żywo
Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi | Aleksandra Szwed
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy