Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Kayah pokonała kolejny kryzys!

Uczucie Kayah(46 l.) i Pako Sarra (42 l.) jest naprawdę silne.

Związek Kayah oraz muzyka i kompozytora Pako Sarra jest niczym karuzela. Czasami są wzloty, by za chwilę były upadki. Jeszcze niedawno media rozpisywały się, że para przeżywa kryzys. Na przeszkodzie ich miłości miało m.in. stać byłe małżeństwo Pako. Ponoć jego żona Aleksandra nie chciała dać muzykowi rozwodu. Dla piosenkarki trwanie w stanie zawieszenia było trudne i raczej nie do zniesienia.

Razem w restauracji

No i zniknęli z obiektywów paparazzi na długie tygodnie. Tak jakby ich uczucie zupełnie przygasło i wypaliło się. Ale najwyraźniej prawda była jednak zupełnie inna. Oboje po prostu pielęgnowali je tylko we dwoje. Teraz piosenkarka znowu widywana jest w towarzystwie... Pako Sarra! Niedawno udali się na wspólne zakupy. Spędzili też miły wieczór w jednej z popularnych warszawskich jadłodajni wegańskich przy ul. Jana Pawła II, specjalizującej się w potrawach z produktów roślinnych.

Reklama

Po problemach nie ma już żadnego śladu

Po posiłku Kayah i Pako Sarr udali się na spacer. Jako że pogoda tego dnia sprzyjała, mogli bez zbędnego pośpiechu podziwiać warszawskie ulice w drodze do auta. Zrobili też niezbędne zakupy. Trzeba przyznać, że nie wyglądali niczym para przechodząca głęboki kryzys. Raczej jak dwójka osób, którym udało się we własnym towarzystwie miło spędzić czas.

Jak potoczy się dalej historia tej gwiazdorskiej pary? Wszystko wskazuje na to, że wbrew złośliwym plotkom ich uczucie ma się całkiem dobrze. Jak w każdym związku są dni lepsze i gorsze, ale oni mimo wszystko potrafią się wznieść ponad to i być razem. W końcu najnowsze zdjęcia znakomicie świadczą o tym, że nadal im blisko jedno do drugiego. Nawet jeśli był ostry kryzys, to najwyraźniej udało im się wspólnie go pokonać. I to jest chyba w tym wszystkim u nich najważniejsze.

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kayah

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje