Reklama

Reklama

Reklama

Katy Perry i Orlando Bloom zostali rodzicami

​Piosenkarka Katy Perry (35 l.) i aktor Orlando Bloom (43 l.) zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córeczka Daisy Dove.

Katy Perry w marcu ujawniła, że spodziewa się dziecka w wideoklipie do piosenki "Never worn white" (zobacz!) - widać na nim, jak trzyma się za brzuszek.

Z Orlando są parą od 2016 roku, choć w 2017 na pewien czas się rozstali. Wrócili do siebie we wrześniu 2018 roku, a rok później ogłosili zaręczyny.

Reklama

Teraz za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazali radosną nowinę:

"Witaj na świecie, Daisy Dove Bloom. Jesteśmy pełni miłości i zachwytu po bezpiecznym przybyciu na świat naszej córki" - napisali, podkreślając, że czują się szczęściarzami.

"Wiemy, że nie każdy może doświadczyć tak spokojnego porodu, jakiego my doświadczyliśmy. Na świecie wciąż brakuje pracowników służby zdrowia, co jedenaście sekund umiera kobieta w ciąży lub noworodek, głównie z przyczyn, którym można zapobiec.

Od czasu COVID-19 znacznie więcej noworodków jest zagrożonych z powodu zwiększonego braku dostępu do wody, mydła, szczepionek i leków zapobiegających chorobom. Jako rodzice noworodka mamy z tego powodu złamane serce.

Jako Ambasadorzy Dobrej Woli UNICEF wiemy, że organizacja robi wszystko, aby każda przyszła mama miała dostęp do wyszkolonego pracownika służby zdrowia i dostępu do opieki zdrowotnej wysokiej jakości" - czytamy.

Przypomnijmy, że Orlando Bloom jest już ojcem 9-letniego Flynna. To owoc związku z byłą żoną, aktorką Mirandą Kerr.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katy Perry

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy