Reklama
Reklama

Katie Price jako zakonnica! To nie przebranie na Halloween!

Katie Price przyszła na promocję swojego kanału na jednej z popularnych platform w dość nietypowym stroju. Celebrytka ubrała się bowiem w habit!

Katie Price znana jest z niecodziennego stylu życia. Celebrytka ma dość skomplikowane życie prywatne - doczekała się pięciorga dzieci z czterema mężczyznami. Trzykrotnie się też rozwodziła, a jeden z partnerów zdradzał ją, gdy była w ciąży.

Aby przetrwać w celebryckim świecie, imała się różnych zleceń, reklamując co popadnie. Od lat także sztucznie podsyca swoją popularność różnymi skandalami.

Katie Price w habicie!

Katie Price nie byłaby sobą, gdyby co jakiś czas nie wzbudziła sensacji. Teraz znów jest o niej głośno za sprawą stroju, w którym pojawiła się na evencie zorganizowanym z okazji promocji jej kanału w sieci społecznościowej umożliwiającej udostępnianie materiałów foto czy wideo, m.in. tych przeznaczonych tylko dla dorosłych.

Reklama

Celebrytka na tę wyjątkową okazję wybrała... strój zakonnicy! Aby jednak ubarwić nieco "stylizację", przepasała habit różową szarfą z napisem "Moje ciało, moje zasady".

Uważacie, że to odpowiedni strój na taką okazję?

Zobacz też:

Skandal w galerii handlowej. Orłoś ujawnia

Rekord zakażeń w Polsce. Wiceminister ujawnił dane

Zakażenie po kichnięciu. Nawet pięć minut po wyjściu z pokojupomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katie Price
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy