Reklama
Reklama

Kate i Meghan razem na procesji żałobnej. Uwagę zwracają ich bliźniacze stroje oraz... coś jeszcze

W środowe popołudnie najważniejsi członkowie rodziny królewskiej wzięli udział w procesji żałobnej. Oczy wszystkich były zwrócone jak zawsze na Meghan i Kate. Ich wspólne zdjęcia są bowiem rzadkością, odkąd Sussexowie odłączyli się od rodziny królewskiej, a między Williamem a Harrym rozgorzał konflikt.

Od śmierci królowej Elżbiety II minął już niema tydzień. Monarchini odeszła w swojej posiadłości w Balmoral. Trumna z jej ciałem została najpierw przetransportowana do Edynburga, a następnie do Londynu.

W środowe popołudnie trumna została umieszczona w Westminster Hall i właśnie tu wierni będą mogli oddać jej cześć. Odbyła się również procesja żałobna, na której zjawili się najważniejsi członkowie rodziny królewskiej z królem Karolem III i królową małżonką na czele. Nie zabrakło jednak także wnuków monarchini oraz ich żon.

Reklama

Przy każdym publicznym wystąpieniu royalsów największa uwaga skupia się na Kate i Williamie, a jeśli tylko są obecni również Meghan iHarry, to właśnie oni są na celowniku.

Meghan i Kate w procesi żałobnej

Wszyscy żałobnicy mieli na sobie oczywiście czarne stroje. Nie da się nie zauważyć, że Kate i Meghan wyglądały niemal identycznie.

Meghan jechała innej części konduktu niż jej mąż, a po wejściu do Westminster Hall usiadła za Kate i Williamem. Brytyjskie media zauważyły, że żona Harry’ego miała na sobie małe perłowe kolczyki, które jednak są dość wyjątkowe, choć wyglądają niepozornie. Otóż, są one prezentem od samej Elżbiety, która podarowała jej błyskotki cztery lata temu. Meghan zdobyła się na gest założenia ich na tę ważną uroczystość.

Księżna Kate także postawiła na drobne perły. Jej biżuteria jest jeszcze bardziej symboliczna - kolczyki należały bowiem do jej teściowej, księżnej Diany.

Uwagę zwracał również sam Harry, u którego emocje wyraźnie wzięły górę. Wnuk królowej Elżbiety II w pewnym momencie uronił łzę, co zarejestrowali fotoreporterzy.

Zobacz też:

Meghan Marle całkowicie odcięta. Teść Karol III wkroczył do akcji

W tym książę Harry przyjdzie na pogrzeb Elżbiety II

Meghan Markle wywołała skandal przed zamkiem w Windsorze

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Kate Middleton | Królowa Elżbieta II
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama