Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Zielińska odpoczywa w bikini pośród palm. "No fajnie jest"

Katarzyna Zielińska dołączyła do grona gwiazd, które pochwaliły się fotkami z wakacji, na których pozują w bikini. Biorąc pod uwagę, że przebywa w ciepłych krajach, trudno byłoby nie zrobić sobie takiego ujęcia i nie pochwalić się nim przed fanami.

Katarzyna Zielińska od lat skrzętnie rozwija swoje profile w mediach społecznościowych. Dotąd udało jej się zgromadzić ponad pół miliona osób na Instagramie i połowę mniej na TikToku.

Aktorka codziennie dodaje relacje, często zamieszcza również zdjęcia. Z fanami dzieli się swoją codziennością - pracą, wycieczkami czy posiłkami.

Nie mogło zatem zabraknąć na jej profilu fotek z wakacji, na które wybrała się wraz z mężem i które określiła mianem randki. Katarzyna Zielińska i jej ukochany są ze sobą od ponad dziesięciu lat, a w tym roku świętują 9. rocznicę ślubu. Jak na polski show-biznes, w którym co i rusz dowiadujemy się o rozwodach i zdradach, ich związek wydaje się wręcz idealny.

Reklama

Katarzyna Zielińska w bikini

Aktorka nie zdradziła, gdzie wybrała się na wyjazdową randkę z mężem, jednak z pewnością jest to egzotyczne miejsce. Na zdjęciu, które opublikowała z wyjazdu, pozuje pośród palm. Katarzyna Zielińska postanowiła skryć się przed grzejącym słońcem pod parasolem. Aby nieco się zrelaksować, wzięła sobie do poczytania gazetę.

Na zdjęciu gwiazda pozuje w brązowym bikini. To rzadki widok na jej profilu. Wprawdzie podobne zdjęcie zamieściła w maju podczas wyjazdu całą rodziną do równie egzotycznego miejsca, co teraz, jednak wówczas skryła figurę za narzutką.

Tym razem ma na sobie tylko bikini, jednak zdjęcie zrobione jest z oddali. Fanom fotka i tak się spodobała i chóralnie życzyli aktorce miłego pobytu:

"No i tak powinno być! Miłego wypoczynku!!!"

"No fajnie tam masz"

"Co za sielanka - MIODEK!!!!!!!!!"  

Zobacz też:

Katarzyna Zielińska poprowadzi nową śniadaniówkę

Katarzyna Zielińska wzięła w obronę Królikowskiego

Wpadka Joe Bidena. Film stał się wiralem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy