Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Niezgoda. Jak zmieniła się była Kammela?

Przez 10 lat była w związku z Tomaszem Kammelem. Ich związkiem interesowały się media. Kiedy rozstała się z popularnym prezenterem, musiała układać życie na nowo. Jak dzisiaj wygląda i co robi Katarzyna Niezgoda?

Katarzyna Niezgoda (52 l.) weszła do show-biznesu za sprawą związku z Tomaszem Kammelem (50 l.). Para poznała się w 2004 roku podczas jednej z konferencji, którą prowadził znany prezenter, a ona była prelegentką. Kammel był tak zauroczony menadżerką, jej powściągliwością i pracowitością, że zakochał się od pierwszego wejrzenia.

Była pierwszą kobietą, z którą Kammel pokazywał się publicznie. Zarówno wcześniej, jak i później trzymał swoje życie prywatne w tajemnicy. Katarzyna Niezgoda zostawiła dla niego swojego męża. Zmieniła całe swoje życie. Nie była przygotowana na takie zainteresowanie mediów. Źle znosiła wzmianki na swój temat. Tym bardziej że wytykano jej wagę, rozmiar. Wiele razy, jak przyznał w jednym z wywiadów Tomasz Kammel, płakała, kiedy czytała doniesienia na swój temat. Ciągle była też obserwowana przez paparazzi:

Reklama

Katarzynie Niezgodzie rozgłos nie był potrzebny. Robiła karierę bez tego zamieszania. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim i zaczęła pracę w kancelarii prawnej. Jest ekspertem w zakresie wyszukiwania kadry kierowniczej. Ma doświadczenie w nadzorowaniu fuzji i przejęć. Piastowała wiele stanowisk kierowniczych. Była członkiem zarządu Nestlé Polska, BPH i Pekao. Odpowiadała za markę mody Deni Cler Milano. Katarzyna Niezgoda jest obecnie Partnerem Zarządzającym w Tower Executive Search, wcześniej partnerem w firmie wykonawczej Stanton Chase International.

Od 7 lat pracuje w firmie Tower Executive Search. Jest head hunterką. Na portalu LinkedIn w informacji o stanowisku Niezgody czytamy: - Nasi konsultanci to specjaliści HR, eksperci biznesowi, coachowie i mentorzy. Stosujemy różnorodne rozwiązania w celu znalezienia odpowiednich kandydatów. Sama Niezgoda wyjaśniała w "Vivie" na czym polega jej praca:

Katarzyna Niezgoda nie ukrywa, że ułożyła sobie życie na nowo. Jej  partnerem jest aktor i muzyk disco polo Paweł Markiewicz. Po rozstaniu z Kammelem w 2015 roku przeszła też ogromną metamorfozę. Schudła 30 kilogramów. Przefarbowała włosy, zrobiła też sobie usta. 

Zobacz też:

Jennifer Lopez potwierdziła! Zaręczyła się z Benem Affleckiem

Były mąż Dody parkuje na miejscu dla inwalidy. Naprawdę chciałby się z nim zamienić?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Niezgoda | Tomasz Kammel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy