Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Figura: Dramatyczne rozterki matki

Katarzyna Figura (55 l.) chciałaby pomóc córce. Niestety, na razie nie jest w stanie tego zrobić...

Wie, jakie to ważne, aby spełniać marzenia dzieci. Dlatego Katarzyna Figura  robi wszystko, aby jej córeczki Koko (15 l.) i Kaszmir (12 l.) były radosnymi, szczęśliwymi i uśmiechniętymi nastolatkami.

Reklama

Dziewczynki mają z mamą bardzo dobre relacje. Opowiadają jej o szkole i swoich marzeniach. Aktorka już wie, że Koko marzy o wyjeździe do USA. Nastolatka trenuje fitness sportowy w Gdańsku, odnosi sukcesy i ma wielki potencjał. Chciałaby rozwijać swoje umiejętności w prestiżowej USA Martial Arts Fitness Academy w Nowym Jorku.

- Ciągnie ją do miejsca, w którym się urodziła. Do tego w Stanach mieszka jej babcia, która zaopiekowałaby się ukochaną wnusią. Koko na dobry początek chciała jechać na letni obóz organizowany przez akademię - zdradza "Rewii" przyjaciółka rodziny.

Niestety, na razie dziewczynka musi zadowolić się treningami w Polsce, ponieważ rozwód rodziców, który wciąż jest w toku, uniemożliwia jej wyjazd.

- Kasia bardzo chciałaby jej pomóc zrealizować marzenie, ale na razie nie jest w stanie tego zrobić. Sama nie może podjąć decyzji o wyjeździe córki, a boi się, że jeśli nawet Kai zgodziłby się na jej wyjazd, to mógłby zatrzymać dziecko w Stanach. Teraz robi wszystko, aby odebrać żonie dzieci, a przynajmniej w połowie dzielić się opieką nad nimi. A Kasia nie chce im fundować takich przeżyć. Muszą mieć jeden dom i poczucie bezpieczeństwa - dodaje znajoma Figury.

Aktorka jest skłonna pójść na kompromisy, chociaż z drugiej strony boi się, że zostanie to wykorzystane przeciwko niej. Dlatego uzbraja się w cierpliwość i nie przestaje wierzyć, że prawda i sprawiedliwość zwycięży i za jakiś czas będzie mogła spełnić marzenie starszej córki.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Figura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje