Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Dowbor o córce: Inteligentna, ale mało zaradna

Katarzyna Dowbor (56 l.) to nie tylko matka, babcia i teściowa. To przede wszystkim znana osobistość telewizyjna, która od lat gości na ekranach naszych telewizorów. Choć jej kariera w pewnym momencie zgasła, Dowbor nie dała się pokonać i powróciła ze zdwojoną siłą oraz chęcią do działania. Jej program "Nasz nowy dom", w którym pomaga ludziom żyjącym w trudnych warunkach i pokrzywdzonym przez los, bije rekordy popularności. Jednak Dowbor przyznaje, że nie jest to dla niej łatwa praca. Niejednokrotnie zdarzało jej się płakać na planie zdjęciowym. Mimo wszystko Dowbor stara się być profesjonalistką nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale również w życiu prywatnym!


Reklama

Katarzyna Dowbor od kilku sezonów prowadzi hitowy program Polsatu pt. "Nasz nowy dom". Celebrytka pomaga w nim rodzinom, które żyją w skrajnych warunkach. Dziurawe dachy, brak toalety - to tylko niektóre problemy, z jakimi borykają się bohaterowie show.

Dowbor nie ukrywa, że niejednokrotnie płakała nad losem rodzin, które zgłosiły się do programu. "Na początku było mi trudniej, ale teraz wszystkie emocje przekuwam w czyny i to jest chyba najlepsze rozwiązanie" - zapewnia w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo".

Czytaj dalej na następnej stronie

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje