Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek zagrała gorące sceny z półnagim aktorem. Oddaje się pracy?

Katarzyna Cichopek (39 l.) nie zwalnia tempa mimo rozwodu z Marcinem Hakielem, z którym była w związku 17 lat. Oprócz pracy w telewizji, gwiazda TVP występuje również na deskach teatru. To właśnie tam miała okazję przytulać się z półnagim aktorem.

Katarzyna Cichopek obściskiwała się z półnagim aktorem

Kasia Cichopek wcielała się w jedną z ról w spektaklu wystawianym na deskach Sceny Relax. Jej partnerami w sztuce byli Michał Koterski i Michał Milowicz. Z obydwoma panami Kasia przytulała się z uśmiechem w dosyć jednoznacznych scenach, ubrana w dopasowaną czarną sukienkę, z jaskrawoczerwonymi ustami. Panowie bez skrupułów wtulali się w nią, a jeden z nich wystąpił nawet w ręczniku.

Myślicie, że Hakiel będzie o nich zazdrosny?

Reklama

Rozwód Cichopek i Hakiela: papiery rozwodowe już w sądzie

Wielu spekulowało nad tym, czy rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela to prawda, czy jedynie PR-owa zagrywka mająca na celu przynieść im rozgłos. Niestety, każde kolejne doniesienie świadczy o tym, że wbrew nadziejom fanów pary, koniec ich relacji jest nieuchronny. W mediach pojawiały się informacje mówiące o tym, że poróżnionych małżonków mieli pogodzić ich rodzice, troszczący się o dobro swoich wnuków, które powinny dorastać w spokojnej i pełnej rodzinie. Już wiadomo, że ich staranie nie przyniosły oczekiwanych skutków.

Jak dowiedział się "Fakt", Hakiel i Cichopek nie zamierzają ratować swojej relacji. Do Sądu Okręgowego w Warszawie trafił pozew rozwodowy pary, choć termin rozprawy nie został jeszcze oficjalnie wskazany - czytamy w jednym z artykułów.

Para zdołała już rozdzielić między sobą majątek oraz podjąć decyzje w sprawie opieki nad dziećmi. Zdaje się więc, że ich rozwód nie będzie się ciągnął w nieskończoność, a nawet może zostać sfinalizowany po jednej rozprawie.

Miejmy nadzieję, że zarówno Kasia, jak i Marcin oraz ich pociechy w spokoju przetrwają ten trudny czas.

Zobacz też:

Agustin Egurrola komentuje rozstanie "Cichopków": "Ja jeszcze bym tego nie przekreślał"

Marianna Schreiber zakłada partię polityczną: "Już w 2023 roku widzimy się w Sejmie"

Milena Rostkowska-Galant w "Ninja Warrior Polska"

Ukraina: Nieznane losy około 400 osób z Hostomla

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy