Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Burzyńska w zaawansowanej ciąży! Który to miesiąc?

Katarzyna Burzyńska (35 l.), która zasłynęła jako prezenterka stacji MTV, właśnie spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazdka pochwaliła się swoim ciążowym brzuszkiem na profilu w mediach społecznościowych.

Prezenterka jest już mamą 3,5-letniego Henia, a teraz wraz z partnerem oczekują przyjścia na świat kolejnego dziecka.

Reklama

Okazuje się, że teraz urodzi się dziewczynka, a dumna mama chętnie chwali się ciążowymi kształtami na swoim profilu w mediach społecznościowych.

To właśnie na umieszczanych tam zdjęciach widzimy, że dziennikarka jest bardzo aktywna w ciąży, a jej ostatnia rozmowa z  dziennikarką portalu JastrząbPost tylko to potwierdziła.

"Ja bardzo dbam o to, żeby moje życie było aktywne, nawet teraz w ciąży, bardzo dbam o to, aby zdrowo jeść, ćwiczyć, ruszać się i aby moje ciało było sprawne i abym nie dostawała zadyszki jak wchodzę po schodach" - mówiła.

Jak się okazało, Kasia jest obecnie w 6. miesiącu ciąży i zdradziła ile przytyła od początku ciąży.

"Przytyłam 3 kilogramy. Rzeczywiście stan ciąży jest dla mnie bardzo łaskawy. To jest stan idealny, naprawdę czuję się świetnie"- pochwaliła się dumna z siebie Burzyńska.

Przy okazji rozpromieniona powiedziała również, że ciąża przebiega bez żadnych komplikacji. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć przyszłej mamie szczęśliwego rozwiązania. 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Burzyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje