Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Bujakiewicz o Annie Przybylskiej: "Ona była jedyna, wyjątkowa, niepowtarzalna"

Katarzyna Bujakiewicz (45 l.) nieczęsto udziela wywiadów, a już naprawdę rzadko opowiada publicznie o Annie Przybylskiej (†36 l.). Obie panie przyjaźniły się, były sobie bardzo bliskie. Teraz aktorka postanowiła opowiedzieć, jaka była jej przyjaciółka. Jej zdaniem Przybylskiej nie podobałoby się "to całe zamieszanie wokół jej osoby".

Co z filmem o Annie Przybylskiej? Co rusz pojawiały się informacje, że takowy powstaje. Później spekulowano o zatrzymaniu prac. "Rodzina i agentka aktorki storpedowały scenariusz" - opowiadał informator "Super Expressu". 

Od produkcji o aktorce odcina się też jej przyjaciółka, Katarzyna Bujakiewicz. 

"Nie mam z tym projektem nic wspólnego. Radek Piwowarski coś tam pisze, ale z tego, co wiem, jest mało prawdopodobne, że dojdzie do realizacji scenariusza" - opowiada we "Fleszu". 

Dodaje, że taki film mógłby być udany, gdyby powstał w oparciu o niedawno wydaną książkę poświęconą Przybylskiej. Na jej potrzeby udzieliła nawet swojej wypowiedzi, lecz na gdyńską premierę biografii już nie przyszła. Teraz tłumaczy, dlaczego. 

Reklama

"To nadal jest dla mnie bardzo trudny temat. Łatwiej się wypowiadać osobom, które nie znały Ani. A my byłyśmy naprawdę bardzo ze sobą związane" - stwierdza.

Bała się, że gdyby pojawiła się na premierze książki w Gdyni, naraziłaby się na ostrzał mediów. Jej zdaniem niektórzy mogli tylko czekać na to, jak ze wzruszenia zadrży jej głos. 

Natomiast nie podoba jej się zamieszanie wokół Przybylskiej. 

"Jestem pewna, że jej też by się nie podobało. Uważam, że niestety w niektórych przypadkach sprowadza się to do lansowania na plecach Ani, co jest absolutnie w złym stylu. Ona była jedyna, wyjątkowa, niepowtarzalna. Po prostu była zaj***stą osobą" - wspomina Bujakiewicz.

***
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bujakiewicz | Anna Przybylska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje