Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Bujakiewicz liczy na pomoc męża! Spełni jej marzenie?!

Katarzyna Bujakiewicz (46 l.) nie może narzekać na swoje życie. Jest szczęśliwą żoną i mamą, ale do pełni radości czegoś jej jeszcze brakuje. Czyżby w tym roku miało spełnić się jej marzenie?

Podczas składania życzeń noworocznych usłyszała od męża: Niech się wreszcie spełni Twoje marzenie! Katarzyna Bujakiewicz uśmiechnęła się, podziękowała i... już dzień później wróciła do tematu. 

Reklama

Aktorka otwarcie mówi, że Krystyna Janda jest dla niej autorytetem.

"Tak jak ona chciałabym otworzyć własny teatr" - wyznaje.

Aktorka uważnie obserwuje działalność teatrów pani Krystyny oraz fundacji, które prowadzi. Podziwia ją również w filmach i na scenie.

Uważa, że uprawia aktorstwo w sposób wyjątkowy. Nie da się ukryć, że Katarzyna Bujakiewicz, podobnie jak Krystyna Janda ma silną osobowość. Jeśli o czymś naprawdę marzy, to potem realizuje to.

"Piotrek wie, że jak Kasia coś zaczyna, to zawsze kończy. Nie ma wątpliwości, że wkrótce będzie mógł ją wspierać podczas otwarcia prywatnej sceny" - zdradza ich przyjaciel.

Aktorka już w 2013 roku otworzyła działalność związaną z wystawianiem przedstawień. Dlatego zamierza starać się o dotacje, ale wie, że na kulturę jest ograniczona ich pula. W kraju jest przecież wiele innych potrzeb.

Dlatego mąż obiecał wesprzeć ją finansowo. Pani Katarzyna chciałaby jeszcze w tym roku ruszyć z biznesem, a tym samym, być jeszcze bliżej uwielbianej Krystyny Jandy.

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Kasia Bujakiewicz

Reklama

Reklama

Reklama