Reklama
Reklama

Katarzyna Borowicz: Była Miss Polonia znalazła szczęście na Bliskim Wschodzie... Co tam robi?

Wśród kandydatek do tytułu Miss Polonia 2004 Kasia Borowicz - wówczas 19-letnia świeżo upieczona maturzystka - nie miała praktycznie żadnej konkurencji. Oprócz korony i głównej nagrody zdobyła tytuł Miss Publiczności i Miss Webmaster oraz prawo reprezentowania naszego kraju na międzynarodowych konkursach piękności. Dziś jedna z najpiękniejszych Polek ostatniego dwudziestolecia mieszka z mężem i córeczką w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Prowadzi własny biznes, a jej klientkami są m.in. księżniczki z Dubaju i Abu Dhabi.

Katarzyna Borowicz - pochodząca z Ostrowa Wielkopolskiego modelka i dziennikarka - jest jedyną Polką, której po 2000 roku udało się dotrzeć aż do finału konkursu Miss World. W 2004 roku zdobyła tytuł III wicemiss świata oraz została okrzyknięta Queen of Europe.

Po tym, jak zakończyła się jej kadencja i przekazała koronę Miss Polonia swej następczyni Malwinie Ratajczak, Kasia Borowicz podjęła studia na wydziale kulturoznawstwa w poznańskiej Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Do stypendium dorabiała jako modelka. 

Będąc jeszcze studentką, dostała posadę prowadzącej program "Babskim okiem" na oficjalnym kanale telewizyjnym drużyny Lech Poznań, a wkrótce potem wyjechała do Włoch i została reporterką World Fashion Channel oraz... handlowcem. Pracowała w showroomie Armaniego, a do jej obowiązków należała m.in. obsługa klientów z krajów arabskich.

Reklama

W czasie dziesięcioletniego pobytu we Włoszech Kasia wiele razy odwiedzała służbowo Katar i ZEA, a z każdej podróży wracała coraz bardziej zafascynowana Bliskim Wschodem. W 2017 roku postanowiła wyjechać z ukochanym mężczyzną - Włochem, który akurat dostał propozycję pracy w Abu Dhabi - do Emiratów...

Zjednoczone Emiraty Arabskie okazały się - jak twierdzi Kasia - idealnym miejscem na założenie własnej firmy.

Od Misski po markowe szczotki do włosów

Katarzyna Borowicz zajmuje się dystrybucją markowych... szczotek do włosów.

Kasia ma też własny sklep online, którego 99 procent klientek stanowią mieszkanki Emiratów, a wśród nich członkinie rodów królewskich - księżniczki z Dubaju i Abu Dhabi.

We wrześniu 2020 roku - a więc w samym środku pandemii - Katarzyna urodziła córkę.

Obecnie Kasia cały swój czas poświęca córeczce Stelli i mężowi Giacomo (właśnie odpoczywają razem na wyspie Phuket w Tajlandii, gdzie przywitali 2022 rok), ciągle rozwija też swoją firmę, a od niedawna pracuje nad nowym projektem.

36-letnia Katarzyna Borowicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się z fanami (na Instagramie obserwuje ją prawie 13 i pół tysiąca osób) obrazkami ze swego sielskiego życia w Abu Dhabi i podróży po świecie oraz zdjęciami z mężem i córką.

Zobacz też:

Magdalena Mazur: Kiedyś rozpalała męskie zmysły, dziś poświęca się rodzinie i... kabaretowi. Co słychać u byłej gwiazdy Polsatu?

Novak Djoković zostanie deportowany z Australii?

Katarzyna Glinka opala się na plaży nudystów. 'Wpuszczają tekstylnych"

 

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Miss Polonia
Reklama
Reklama
Reklama