Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Kasia Zielińska: Jestem stawiana w jednym rzędzie z Anją Rubik

Kasia Zielińska (35 l.), choć nadal nie poradziła sobie z kompleksem prowincjuszki, jest szczęśliwa, że magazyny stawiają ją w jednym rzędzie z ikonami stylu...

Naczelna celebrytka kraju urodziła się w Limanowej, a wychowała w Starym Sączu. Jak opowiada, nadal czuje się gorsza i ma w sobie "gen prowincji", który zabiera pewność siebie, gdy przyjeżdża na castingi do dużego miasta.

Na szczęście styliści doceniają progres, jaki przeszła jej garderoba, z czego Katarzyna jest niezwykle dumna. Za swój sukces uważa również zrzucenie 12 kg i rozmiar 34, jaki obecnie nosi...

"Kiedyś kochałam krzykliwe kolory i nie umiałam ich dobrze łączyć. Dziś już wiem, że mniej znaczy więcej" - mówi "Party Style".

Reklama

"Za zmianę mojego stylu w znacznej mierze odpowiada stylistka Jola Czaja, którą poznałam na sesji zdjęciowej do jednego z kolorowych magazynów.

Nigdy nie sądziłam, że będę stawiana w jednym rzędzie z Małgosią Kożuchowską czy Anją Rubik jako ikona stylu, bo tak się nie czuję. Mój przykład pokazuje, że mody naprawdę można się nauczyć" - kończy Zielina.

Czy zatrudnienie zawodowej stylistki można nazwać "nauką stylu"?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama