Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Kasia Tusk potwierdza drugą ciążę: „Sylwetka się zmienia”

Kasia Tusk pokazała zdjęcie, na którym widać ciążowy brzuszek. Fotografię opatrzyła wymownym wpisem, wyjaśniając, dlaczego sukienki inaczej się układają na ciele.

Kasia Tusk i jej mąż Stanisław Cudny trzy lata temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córka Liliana. Blogerka nie robiła zbyt wiele zamieszania wokół swojej ciąży, ani narodzin pierworodnego dziecka. Tylko raz, w wywiadzie dla polskiej edycji magazynu „Vogue” ujawniła, jak macierzyństwo zmieniło jej życie: 

Po tych słowach było już raczej jasne, że Kasia i jej mąż zamierzają kuć żelazo póki gorące i nie zwlekać za długo z powiększaniem rodziny. Zwłaszcza że model 2 +2 jest tradycją w rodzinie Tusków. Kasia jest młodszą z rodzeństwa, a jej starszy brat, Michał ma dwóch synów. Jak ujawniła niedawno teściowa Tuskówny, Anna Lutomska, do przyjścia na świat szykuje się czwarte wnuczę byłego premiera. 

Reklama

Kasia Tusk potwierdza drugą ciążę

Kasia długo unikała pokazywania ciążowego brzuszka, jednak po wyznaniu teściowej uznała, że to już nie ma sensu. 

Ostatnio zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie w białej sukience, wykonane podczas urlopu w Toskanii. Jak ujawniła, ten model układa się nieco inaczej niż kreacja zaprezentowana kilka dni wcześniej, ale powodem nie jest krój, tylko sylwetka modelki:

***


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Tusk | Kasia Tusk w ciąży

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje