Reklama
Reklama

Kasia Tusk pokazała, jak bawi się z córką!

Kasia Tusk (34 l.) pochwaliła się uroczym zdjęciem ze straszą córką. Dziewczyny świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Kasia Tusk zdecydowanie nie należy do grona gwiazd, które chętnie dzielą się życiem prywatnym. Blogerka słynąca z prowadzenia profilu "Make Life Easier" tylko co jakiś czas zdradza szczegóły codziennego życia. Opinia publiczna nie wiedziała nawet, że spodziewa się drugiego dziecka. Dlatego niemałym zaskoczeniem był fakt, gdy na profilu pojawiło się zdjęcie z córką. Kasia Tusk pokazała, jak razem spędzają czas.

Kasia Tusk bawi się z córką

Kasia Tusk oprócz prowadzenia bloga, spełnia się w roli mamy dwójki smyków. Córka Donalda Tuska zdecydowała się pokazać, jak spędza czas ze starszą pociechą. Widać, że dziewczyny świetnie czują się w swoim towarzystwie i uwielbiają się razem wygłupiać.

Na uwagę zasługują także kreacje. Kasia Tusk ma na sobie dzianinową bluzkę w czarno-białe paski a jej córeczka żółtą sukienkę w drobny wzór. 

Reklama

Internauci nie kryli zachwytu nad zdjęciem blogerki. W komentarzach pojawiło się wiele komplementów i miłych słów.

Zobacz też:

Kasia Tusk na manifestacji w Warszawie. Wydała oświadczenie, w którym zwraca się do Donalda Tuska

Zachwycona córką Kasia Tusk w końcu pokazała jej twarz! Słodka?

Jennifer Love Hewitt znika z mediów społecznościowych. Ma dość presji!


Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Tusk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy