Reklama
Reklama

Kasia Sokołowska pokazała synka w sieci. "Toć to hipokryzja"

Katarzyna Sokołowska (49 l.) to jedna z najbardziej znanych reżyserek pokazów mody. Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie tam udostępnia zdjęcia z zagranicznych podróży, a także informuje fanów o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Niedawno pokazała swojego malutkiego synka.

Katarzyna Sokołowska jest mamą od lipca 2022 roku. To właśnie wtedy przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda nie kryła swojego szczęścia i czym prędzej poinformowała wiernych fanów o radosnej nowinie. Od tego momentu na jej instagramowym koncie pojawiają się zdjęcia uroczego synka.

Katarzyna Sokołowska chwali się zdjęciami synka

Gwiazda TVN wrzuciła na swoje instagramowe konto fotografie, na których jej dziecko leży w łóżeczku. Sokołowska w nowym poście pokazuje rączki oraz stópki maluszka.

"Ivo Lew. 3 miesiące" - napisała rozczulona Sokołowska.

Urocze zdjęcia zachwyciły fanów Kasi. Większość była pod wrażeniem małego Iva. Niestety znaleźli się również i tacy, którym urocze fotki nie przypadły do gustu.

Reklama

"Jeśli chce się pani chwalić synem to albo go pokazać, albo nie a takie stopki to zachować dla siebie, toć to hipokryzja, albo w tą, albo w inną stronę"

"Ale urocze zdjęcia"

"Samych wspaniałości pani Kasiu"

Katarzyna Sokołowska - życie prywatne i kariera

Katarzyna Sokołowska urodziła się 23 lutego 1973 roku w Lubartowie. Po ukończeniu liceum rozpoczęła studia na Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi, gdzie studiowała reżyserię i aktorstwo. W późniejszym czasie studiowała dziennikarstwo i kulturoznawstwo. Pracowała również jako modelka.

 Mając 7 lat, została wokalistką w zespole muzyki dawnej Scholares Minores pro Musica Antiqua.

Pierwszy pokaz mody wyreżyserowała dla studentek projektowania ubioru. Od 2013 roku jest jurorką w polskiej show "Top Model". W 2015 roku została twarzą marki biżuterii Apart.

Od 2017 roku jest związana z biznesmenem Arturem Kozieją.

Zobacz też:

Joanna Krupa z 2-letnią córką na salonach, a Sokołowska zdobywa ściankę w połogu!
Katarzyna Sokołowska wróciła już do formy sprzed ciąży? Minęły 2 tygodnie! "Nie wiem, jak utrzymuję formę"

Kasia Sokołowska w ogniu krytyki. Poszło o karmienie piersią

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Sokołowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy