Reklama
Reklama

Kasia Kowalska: Córka jest nie do poznania! Świeci nagością i blond włosami

Córka Kasi Kowalskiej (48 l.) kocha modę, dlatego chętnie eksperymentuje z wyglądem. Pociecha piosenkarki właśnie zaskoczyła swoich sympatyków przebytą metamorfozą. Ola nie przypomina już dawnej siebie!  

Aleksandra jeszcze do niedawna była niemal identyczna jak jej sławna mama (sprawdź!). Kruczoczarne piękne włosy, piegi na twarzy i były jej znakiem charakterystyczny. 

Wygląda na to, że dziewczyna miała już dość ciągłych porównań do rodzicielki i postanowiła zmienić wizerunek. Ola zafarbowała włosy na jasny blond. To jednak nie koniec zmian. 

24-latka poszła o krok dalej i koloryzacji poddała nawet brwi! Niektórzy twierdzą, że Kowalska wygląda trochę jak polka wersja Miley Cyrus. 

Reklama

Odważną metamorfozę skomentowała wymownie stylistka i menadżerka gwiazd Maja Sablewska.

"Styl" - napisała Maja, dodając emotikon serduszka.

Pod nowym zdjęciem pojawiło się kilka sceptycznych komentarzy, co do metamorfozy Kowalskiej.

Córka Kasi Kowalskiej i walka o życie

O Oli zrobiło się głośno początkiem 2020 roku, kiedy to Kasia poinformowała w sieci, że jej córka leży w jednym z londyńskich szpitali i walczy o życie. Gwiazda, jak i lekarze początkowo podejrzewali, że 24-latka zaraziła się COVID-19, ponieważ wymagała intubacji. Diagnoza okazała się błędna. 

Dopiero po czasie Kowalska wyznała, że jej pociecha zmagała się z adenowirusem. Po pokonaniu choroby Ola dochodziła do siebie przez jakiś czas pod okiem mamy. 

Po przebytej chorobie miłośniczka mody wyznała, że ma problem z wypadającymi włosami. Być może dlatego postanowiła je ściąć i zacząć eksperymentować z wyglądem.  

Jak wam się podoba nowy wizerunek Oli?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Kowalska | Aleksandra Yoriadis | metamorfoza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama