Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kasia Cichopek w końcu wyznała całą prawdę!

Kasia Cichopek zapewne zasmuci swoją decyzją wielu fanów...

Jeszcze kilka lat temu gwiazda "M jak miłość" niemal wyskakiwała z lodówki. Celebrytka prowadziła liczne programy, pisała ksiązki i chałturzyła w galeriach handlowych.

Później została mamą, ale ciążaporód okazały się właśnie świetnym pretekstem do tego, by nieco zarobić. Wtedy to została "sexy mamą" i ekspertką od macierzyństwa. 

W ostatnim czasie Kasi na ściankach i w telewizji jak na lekarstwo. Złośliwi twierdzą, że Cichopek i jej mąż w końcu się ludziom przejedli. 

Byłaby to potworna wiadomość, gdyż Kasia i Marcin mają do spłacenia milionowy kredyt, który zaciągnęli we frankach na zakup willi w Wilanowie. 

Po skoku kursu waluty muszą zwrócić bankowi ponad dwa razy tyle. "Przeinwestowaliśmy" - pożalili się jakiś czas temu w "Gali". 

Okazuje się jednak, że brak Kasi na salonach to jej własna decyzja, która nie ma nic wspólnego z brakiem ofert. 

"Przyszedł taki moment, że musiałam zacząć żyć też własnym życiem i być sobą w swoim domowym ognisku. U mnie bardzo naturalnie się wszystko przez moją karierę toczy. Stałam się mamą, potem po raz drugi, więc naturalnie musiałam zwolnić tempo, żeby być z dziećmi w domu" - wyznała w rozmowie z Plejadą Kasia.

Reklama

Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że jej mężowi w tanecznym biznesie wiedzie się lepiej. Skąd w innym przypadku wezmą na raty?

Dowiedz się więcej na temat: Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL