Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wyjawili prawdę. Stracili...

Na temat wielkiej fortuny pary media rozpisują się od kilku lat. W końcu głos postanowili zabrać sami zainteresowani - Kasia Cichopek (32 l.) i Marcin Hakiel (31 l.).

Para przyznała się w najnowszym wywiadzie, że przez brak doświadczenia straciła fortunę. Pieniądze, które udało im się zarobić po sukcesie w "Tańcu z gwiazdami", zainwestowali w szkoły tańca. Niestety, kryzys zmusił ich do zamknięcia większości filii.

Reklama

"Przepłaciliśmy, przeinwestowaliśmy tu i ówdzie. A przez to nauczyliśmy się nie ufać bezgranicznie żadnej osobie, która namawia nas na wspólny biznes. Dzisiaj do każdej tego rodzaju propozycji podchodzimy ostrożnie i z dystansem" - wyznaje Hakiel "Gali".

Katarzyna dodaje, że "kilka biznesów im się nie udało", co jednak okazało się ważną lekcją, z której wyciągnęli wnioski!

"Zapłaciliśmy swoje frycowe" - przyznaje gorzko celebrytka.

Podobnie było z willą, którą para kupiła na warszawskim Wilanowie, biorąc kredyt we frankach szwajcarskich w wysokości 4 mln złotych. Po zmianie kursu rata sięgnęła, bagatela, 18 tys. zł miesięcznie!

Na szczęście dom udało się wynająć i w ten sposób małżonkowie część pieniędzy mogą przeznaczyć na spłatę kredytu. Sami obecnie mieszkają w trzypokojowym mieszkaniu na warszawskim Służewcu.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje