Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w początkach swojego związku, który narodził się na parkiecie "Tańca z gwiazdami" kilkanaście lat temu, przez długi czas byli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Wykorzystywali tę popularność, dając pokazy taneczne czy nagrywając kurs nauki tańca.
Po kilku latach ich sława jako pary nieco przygasła, zwłaszcza że pojawiły się nowe twarze, które również dostarczały emocji.
Od kilku tygodni Cichopek i Hakiel znów są na ustach Polaków, a ich nazwiska są odmieniane przez wszystkie przypadki. Powodem jest oczywiście rozwód, który ogłosili, wydając oświadczenie na Instagramie.
Nie zdradzili w nim jednak powodów rozstania, a co więcej, zapowiedzieli, że nie będą się na ten temat w ogóle wypowiadać. Marcin Hakiel nieco się jednak uzewnętrznił, sugerując, że pozwolił się zranić.
Kasia Cichopek natomiast konsekwentnie milczy i chyba póki co nie zamierza publicznie poruszać tego tematu. Pewne jest jednak, że już wyprowadziła się od męża i zamieszała w drugim apartamencie, na Mokotowie.
Rozwód Cichopek i Hakiela: papiery rozwodowe już w sądzie
Niedawno w mediach pojawiły się wieści, jakoby zwaśnionych małżonków mieli pogodzić ich rodzice, którzy bardzo by chcieli, aby ich wnuki nie wychowywały się w rozbitej rodzinie. Wygląda jednak na to, że nic nie wskórali.
Jak donosi bowiem jeden z tabloidów w sądzie czeka już pozew!
Jak dowiedział się "Fakt", Hakiel i Cichopek nie zamierzają ratować swojego związku. W Sądzie Okręgowym w Warszawie znalazł się już pozew rozwodowy pary, choć nie ma jeszcze wyznaczonego terminu rozprawy - czytamy.
Niedawno z kolei "Super Express" donosił, że para podzieliła już majątek, a także dogadali się w kwestii opieki nad dziećmi, w związku z czym ich rozwód będzie krótki i ma się zakończyć na jednej rozprawie.
Zobacz też:
Iza Macudzińska: "Królowa życia" dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Jak to komentuje?
Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z "Gogglebox" wystąpią w nowych parach. I to z kim!
Wojna w Ukrainie. Przewodnicząca PE: Ukraina wygra tę wojnę, a my jej w tym pomożemy










