Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Kasia Cichopek chwali się gibkością! Nadal jest w formie!

Katarzyna Cichopek (36 l.) ostatnio ostro wzięła się za ćwiczenia i co jakiś czas chwali się zdjęciami z siłowni. Tym razem opublikowała zdjęcie z zajęć jogi i zaskoczyła fanów swoją gibkością!

Aktorka gdy zaczynała swoją przygodę z show-biznesem była młodziutką dziewczyną z kilkoma kilogramami nadwagi. Potem trafiła do "Tańca z gwiazdami", gdzie zakochała się nie tylko w swoim partnerze, który później został jej mężem, ale i w samym tańcu. 

Nadprogramowe kilogramy znikały, a Kasi coraz bardziej podobała się aktywność fizyczna. Potem jednak gwiazda zaszła pierwszy raz w ciążę i urodziła syna Adama (10 l.), a następnie córkę Helenę (6 l.). 

Odzyskanie dawnej figury po ciąży nie było łatwe, ale Cichopek do tej pory stara się wyglądać fenomenalnie. Ostatnio nawet zintensyfikowała swoje wizyty na siłowni i rezultaty tego można już zauważyć. 

Tym razem celebrytka pochwaliła się zdjęciem z zajęć jogi i do zdjęcia pozuje w asanie "pies z głową do góry". W opisie pod fotką Katarzyna stwierdziła, że nic jej tak nie relaksuje, jak joga. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że aktorka niezbyt poprawnie wykonuje to ćwiczenie, co zauważyła jedna z komentujących: 

"W czasie praktyki jogi nie pijemy wody, nawet z butelki. I paluszki u rąk szerzej i bardziej symetrycznie kciukami do siebie, łopatki w dół, inaczej to nie joga, choć też fajna forma relaksu i regeneracji". 

Miejmy nadzieję, że Kasia weźmie sobie te uwagi do serca, ale jedno jest pewne - Cichopek wciąż jest w dobrej formie i spokojnie mogłaby ponownie wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"! 

Reklama

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje